دانلود پاورپوینت مقاله بررسی قابلیت اطمینان شبکه توزیع با در نظر گرفتن آرایش ذخیره انرژی

عنوان فارسی

بررسی قابلیت اطمینان سیستم توزیع توان با در نظر گرفتن تکنیک پیکربندی ذخیره انرژی

درسهای مرتبط

  قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت

تعداد اسلاید : 17 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم توزیع
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
27,600 تومان
توضیحات

تامین انرژی مقرون به صرفه، با کیفیت، قابل قبول، قابل اعتماد و بدون وقفه برای مصرف کنندگان، از جمله وظایف اصلی سیستم قدرت الکتریکی می باشد. از اینرو، توانایی سیستم برای تحقق این وظیفه مورد انتظار در طول دوره عملیاتی، قابلیت اطمینان نامیده می شود. همچنین، تحلیل قابلیت اطمینان سیستم قدرت الکتریکی در سه سطح انجام می گیرد. علاوه بر این، تحلیل قابلیت اطمینان در سطحی که منطقه تولید را شامل می شود برای ارزیابی اینکه آیا سیستم می تواند بار کل سیستم قدرت تولید شده را برآورده کند یا خیر، انجام می گیرد. ارزیابی سیستم مربوط به تامین نیاز بار، در سطح نقاط بارگذاری است که مناطق تولید و انتقال را شامل می شود. در این مقاله، سطحی که هر سه منطقه را شامل می شود، به دلیل اندازه سیستم، غالبا به عنوان ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم توزیع در نظر گرفته می شود. همچنین، ارزیابی قابلیت اطمینان پیکربندی های مدل سازی شده و شاخص های مناسب برای نقاط بار واقعی، مورد محاسبه قرار می گیرد. علاوه بر این، مدل ذخیره سازی مبتنی بر فیدر، به انرژی وقفه ناپذیر در سیستم کمک می کند. همچنین به دلیل تأثیر بسیار کم شاخص‌ها، شاخص‌های به‌دست‌آمده در سطح مناطق تولید و انتقال نادیده گرفته شده اند.

قابلیت اطمینان در سیستم قدرت (PS) به عنوان احتمال تامین بار درخواستی کافی در زمان برنامه ریزی شده و در زمینه عملیات اسمی تعریف می شود. به طور کلی، قابلیت اطمینان به دو بخش اساسی تقسیم شده و به عنوان قابلیت سیستم و امنیت سیستم تعریف می شود. همچنین، ESS هم در زمینه تقاضای انرژی در حال توسعه و هم برای تسهیل ادغام انرژی تجدیدپذیر در شبکه های توزیع برق مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شایان ذکر است که، ظرفیت ESS بایستی در مورد تقاضای انرژی و ایمنی مورد نیاز کافی باشد، که به صورت پویا به نقص PS پاسخ می دهد. علاوه بر این، خدمات انرژی الکتریکی ناپایدار، بازسازی شده و به عنوان شرکت های مختلف تولید، توزیع و انتقال شناسایی می شوند. بعلاوه، مسئولیت حفظ قابلیت اطمینان کل PS توسط یک سرویس الکتریکی واحد، از طریق تمامی شرکت های مربوطه تقسیم می شود. همچنین، برای کسب اطمینان از عملکرد پایدار یک سیستم، تحت هر شرایطی، تعادل قدرت بایستی از طریق کنترل هوشمند تضمین شود. از اینرو، اپراتورهای سیستم به منظور تطبیق تغییرات در زمینه الزامات خاص توان خروجی منابع تولید قابل انتقال، تنظیم می شوند.

این پاورپوینت در 17 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 11 آن قرار داده شده است:


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله بررسی قابلیت اطمینان شبکه توزیع با در نظر گرفتن آرایش ذخیره انرژی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi