دانلود پاورپوینت مقاله بررسی تاثیر برون سپاری بر بازده سازمانی

عنوان فارسی

برون سپاری و عملکرد سازمانی: دیدگاه کارکنان

درسهای مرتبط

  مدیریت دولتی

تعداد اسلاید : 42 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله برون سپاری و عملکرد سازمانی
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
34,800 تومان
توضیحات

سازمان های دولتی طی چند دهه گذشته اصلاحات اساسی را پشت سر گذاشته اند ، از جمله استفاده روز افزون از شیوه های مبتنی بر بازار ، مانند برون سپاری که با NPM همراه است. طرفداران اصلاحات مبتنی بر NPM تصریح می كنند كه این تلاش های اصلاحاتی باعث افزایش عملکرد سازمان های دولتی از طریق افزایش كارآیی و اثربخشی اداری می شود. سود پیش بینی شده از خارج از منابع دولتی بر این قضیه مبنی بر اینکه سازمان های دولتی فاقد رقابت و مالکیت خصوصی هستند مبتنی است. سازمان های دولتی به ندرت فشارهای رقابتی را تجربه می کنند و می توانند از شرایط ورشکستگی جلوگیری کنند و کارآیی را تضعیف کنند. برعکس، سازمانهای خصوصی در تجارت و محدودیت های مالکیت با مشاغل خود روبرو هستند. بنابراین ، ارائه خدمات دولتی توسط سازمانهای خصوصی یا غیرانتفاعی از این رو انتظار می رود خدمات با کیفیت و کارآمدتری را ارائه کند.

این پاورپوینت در 42 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 6 آن قرار داده شده است:

مقالات مربوط به مشارکت های دولتی و خصوصی نیز بر تخصص های سازمان های خصوصی و غیرانتفاعی تأکید می کند. سازمان های دولتی می توانند از تخصص و تجربه خود در ارائه خدمات دولتی از طریق برون سپاری با این سازمان ها استفاده کنند. به ویژه ، سازمان های غیرانتفاعی به دلیل نزدیکی با جوامع و کاهش هزینه های نیروی کار به عنوان جایگزین مناسبی برای سازمان های دولتی رفتار می کنند. علاوه بر این ، مقالات مدیریت شبکه حاکی از آن است که هنگامیکه مدیران در مدیریت قرارداد دارای توانایی رسیدگی به موضوعات کنترل و پاسخگویی هستند ، برون سپاری می تواند وسیله ای برای بهبود عملکرد سازمان باشد. برون سپاری همچنین می تواند آژانس ها را قادر سازد که بر فعالیت ها و شایستگی های اصلی تمرکز کنند و به آنها کمک می کند تا سریعتر نسبت به تغییرات در تقاضا پاسخ دهند.

با وجود این، سایر جریانهای جستجو عواقب منفی برون سپاری دولت را از نظر عملکرد سازمانی به همراه دارند. ممکن است TCE رویکرد نظری غالب برای ارزیابی تصمیم برون سپاری باشد. مطابق TCE ، انتخاب بهینه بین تأمین دولتی مستقیم (حاکمیت سلسله مراتبی) و برون سپاری (حاکمیت مبتنی بر بازار) آن چیزی است که نسبتاً بیشتر است. با توجه به مبلغ هزینه معاملات ، کارآمد است. محاسبه بازده با ویژگی های مبادله تغییر می کند. به عنوان یک مثال ساده ، یک قرارداد دولتی برای فناوری را در نظر بگیرید تا درخواست های مربوط به مجوزهای رانندگی را پردازش کنید. فناوری به سرعت تغییر می کند بنابراین ارزش محصول و خدمات به آسانی قابل شناخت نیست. در چنین محیط نامشخصی ، TCE یک راه حل داخلی را پیش بینی می کند. به طور کلی ، این تئوری پیش بینی می کند که راه حل های مبتنی بر بازار برای مبادلات ساده کارایی بیشتری دارند ، اما راه حل های داخلی برای مبادلات پیچیده کارآمد تر هستند. حجم نسبتاً کوچکی از TCE بر نتایج عملکرد متمرکز است ، و حجم شواهد نتایج متفاوتی را نشان می دهد.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله بررسی تاثیر برون سپاری بر بازده سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + دوازده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi