دانلود پاورپوینت مقاله چارچوب های سازمانی جهت توسعه دفاتر انتقال فناوری در دانشگاه

عنوان فارسی

ساختارهای سازمانی برای توسعه سریع دفاتر انتقال تکنولوژی در دانشگاه: یک تحلیل اکتشافی

درسهای مرتبط

  مدیریت تکنولوژی

تعداد اسلاید : 24 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله ساختار سازمانی برای دفاتر انتقال تکنولوژی
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
27,600 تومان
توضیحات

نقش مهمی که ادارات انتقال فناوری دانشگاه (UTTOs) ایفا می کنند به طور گسترده ای توسط پژوهش های علمی تائید شده است. با مسئولیت ایجاد حجم بالایی از آگاهی، دانشگاه ها نقش کلیدی را در سیستم های نوآوری ایفا می کنند و UTTO ها می توانند با ایجاد چنین دانش جدیدی در دستیابی به سطح بالایی از بهره وری اقتصادی موثر باشند. تلاش های اصلی در مقالات با هدف دستیابی به روش ها و مدل های موثر انتقال فناوری دانشگاه (UTT) و شناسایی شرایط و روش هایی که انتقال فن آوری دانشگاه- صنعتی به طور مؤثر صورت گیرد، انجام شده است. در این چارچوب، تلاش برای شناسایی وظایف خاص UTTO و اثربخشی UTT منجر به تمرکز بر موضوعاتی مانند ایجاد، شناخت و ارزیابی مالکیت معنوی (IP)، صدور مجوز و اجرای IP های توسعه یافته در دانشگاه ها و ایجاد و راه اندازی پروژه های بزرگتر می شود. تمام این مطالعات با هدف ایجاد بینش مفید برای سیاست گذاران و درک اینکه چگونه عملکرد UTTO تحریک شده و باعث تقویت آنها می شود انجام می گردد.

این پاورپوینت در 24 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 20 آن قرار داده شده است:

توجه کمتری به UTTO به عنوان نوعی از سازمان معطوف شده است. حتی برخی از محققان معتقدند محدودیت هایی که UTTO ها در عملیات خود دارند، عمدتا سازمانی هستند، اکثر مطالعات بر شیوه های اتخاذ شده یا انگیزه های عملکردی UTTO تمرکز دارند. ساختارهای سازمانی TTO با مشارکت های مختلف مورد رسیدگی قرار گرفته است. علاوه بر این، در میان تحقیقات سازمانی در مورد UTTO، طبق پژوهشهای انجام شده، مطالعاتی در مورد درک روابط و همکاری هایی که می تواند بین UTTO های مختلف و رشد خارجی آنها ایجاد شوند انجام نشده است. اکثر محققان هنگام اتخاذ یک دیدگاه سازمانی برای مطالعه UTTO ها بر موضوعات دیگر تمرکز کرده اند، مانند بهره برداری از TTO سرمایه انسانی خود برای افزایش عملکرد، اهمیت داشتن UTTO داخلی برای انتشار دانش توسعه یافته در داخل دانشگاه، اهمیت داشتن UTTO عمودی یکپارچه به جای فعالیت های انتقال تکنولوژی به شرکت های تخصصی تر خارجی، یا روابط و فرم های سازمانی UTTO ها و روابط سازمانی بین UTTO و دفاتر اداری در دانشگاه ها. حتی زمانی که تمرکز بر ساختار سازمانی انجام شد، UTTO ها اغلب توسط محققان به عنوان نهادهای واحدی که در محیط پیچیده تشکیل شده توسط شرکت ها، دولت ها و آکادمی ها فعالیت می کنند با اجتناب از تجزیه و تحلیل روابط و همکاری در میان UTTO های مختلف مورد بررسی قرار گرفتند. همکاری می تواند برای UTTO ها مهم باشد، زیرا هنگامیکه دانشگاه های اصلی در میان آنها ارتباط برقرار می کند، TTO های آنها می توانند ارتباطاتی را برای به اشتراک گذاری شیوه ها، دانش مدیریتی و روشهای مربوط به مدیریت دانش ایجاد کند. در واقع، در بسیاری از کشورها این روابط از طریق انجمن های ملی حفظ می شوند؛ مجددا این ارتباطات بین UTTO ها مستقیم هستند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله چارچوب های سازمانی جهت توسعه دفاتر انتقال فناوری در دانشگاه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi