دانلود پاورپوینت مقاله نقش منابع میانی در حفاظت دیستانس شبکه انتقال

عنوان فارسی

بررسی نقش منابع میانس و واسط در بهبود حفاظت دیستانس شبکه انتقال

درسهای مرتبط

  حفاظت سیستم های قدرت؛ حفاظت پیشرفته

تعداد اسلاید : 16 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله تأثیر منابع میانی بر حفاظت دیستانس
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
32,600 تومان
توضیحات

استفاده بیشتر از ژنراتورهای مبتنی بر مبدل توزیع شده، دستگاه های سیستم انتقال جریان متناوب قابل انعطاف (FACT)، پیوندهای HVDC و کاهش ژنراتور های قدرت سنکرون فله، پیامدهایی را برای اثربخشی طرح های حفاظتی موجود به همراه دارد. در این پاورپوینت تلاش شده تا موضوع نقش منابع میانس و واسط در بهبود حفاظت دیستانس شبکه انتقال به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

این پاورپوینت در 16 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز اسلاید شماره 2 آن قرار داده شده است:

تاثیر منابع میانی در تعیین میزان دسترسی

مطالعات متعددی در مورد چالش های حفاظتی آینده مرتبط با سیستم های قدرت با مبدل غالب انجام شده است. با این حال ، اطلاعات منتشر شده محدودی در مورد چالش های طرح های حفاظتی مرسوم هنگام کار با اینرسی پایین و سطح خطای کم سیستم  وجود دارد.

این پاورپوینت، بخشی از یک سیستم قدرت متشکل از یک فیدر مدار دوتایی با یک منبع در انتهای ارسال را فرض می کند. اگر یکی از مدارهای قسمت فیدر اول از کار افتاده باشد و خطا در یکی از فیدرهای مجاور باشد، ممکن است امپدانس خطای اندازه گیری شده اندک باشد. متناوباً، هر دو مدار در حال کار هستند، اما فقط یک فیدر مجاور در حال کار است، امپدانس خطای اندازه گیری شده بیشتر از تنظیم دسترسی واقعی است. علاوه بر این، هنگامی که یک فیدر مدار دوتایی با یک منبع در هر دو انتهای آن کار می کند، امپدانس اندازه گیری شده با موارد فوق متفاوت است و به سطح خطا بستگی دارد.

در ادامه، اسلاید شماره 10 مربوط به این پاورپوینت قرار داده شده است:

رله دیستانس

رله دیستانس امپدانس خط را اندازه گیری می کند و اگر امپدانس اندازه گیری شده کمتر از امپدانس واقعی خط باشد، کار می کند که حفاظت پشتیبان تأخیری چند منطقه ای با فاصله زمانی است. اکثر رله های دیستانس با قطع انتقال مستقیم کار می کنند و در صورت بروز خطا در حفاظت اصلی، یک خطای آنی یا تاخیری را ایجاد می کنند. عواملی که بر عملکرد عملیاتی رله تأثیر می گذارند شامل محل خطا، طول خط و نسبت امپدانس منبع به خط است. به عنوان مثال، با افت جریان خطای سیستم، خطاها مقاومت می کنند و یک رله دیستانس ممکن است در زمان تاخیر کار کند یا حتی ممکن است خطا را تشخیص ندهد. از این رو، یک مشخصه دیستانس چهار ضلعی در جریان کم خطا ترجیح داده می شود و علاوه بر این ممکن است خطاهای رله را رفع کند، خطای مقاومت را یافته و مشکلات تداخل بار را رفع کند.

هدف این مقاله بررسی تأثیر افزودن منابع میانی در تنظیمات دستیابی و زمان های عملیات حفاظت دیستانس است. تأثیر تغذیه میانی ​​در تنظیمات دستیابی و عملکرد قطع یک طرح حفاظت دیستانس، تأکید اصلی این مقاله است. راه حل های مختلفی برای مشکلات مشاهده شده مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و روشی برای انطباق استراتژی درجه بندی حفاظت دیستانس ارائه می شود.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله نقش منابع میانی در حفاظت دیستانس شبکه انتقال”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi