دانلود پاورپوینت فاکتورهای تعیین کننده در بهبود بهره وری سازمانی

عنوان فارسی

بررسی فاکتورهای تعیین کننده در بهبود بهره وری سازمانی

درسهای مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی

تعداد اسلاید : 34 فرمت : ppt
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
22,800 تومان
توضیحات

هر سازمان، فرد و موجود ملموسی در این جهان هستی، یک هدف وجودی، هدف خدمت کردن یا یک هدف نهایی دارد. چه شما از این آگاه باشید یا نباشید. این همان تمایل برای دستیابی به اهداف است که به آنها انگیزه می دهد و آنها را در مسیر مربوطه حفظ می کند. میزان بهره وری داشتن آن نهاد یا موجودیت، در تصمیم گیری به این است که با چه سرعتی می خواهد به هدفش برسد. بهره وری، بازده یک فرد، ماشین، واحد یا سیستم در تبدیل نهاده ها (ورودی ها) به پیامد مورد انتظار، است. بهره وری، یک پارامتر اساسی در عملکرد تولیدی یک محیط کار است. هرگاه جهشی در بهره وری یک سازمان رخ دهد، به تقویت سودآوری آن سازمان کمک می کند. هنگامی که بحث مدیریت پروژه پیش می اید، بهره وری را فرآیندی می نامند که بوسیله آن منابع بهینه سازی می شوند تا به پیامدهای مدنظر و مطلوب پروژه دست یافته شود. اجزاء مختلفی در بهره وری محیط کار دخیل هستند. اینها شامل منابع انسانی (کارگر)، ماشین آلات و شرایط کاری محیط کار هستند.

این پاورپوینت در 34 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 30 آن قرار داده شده است:

از آنجایی که نیروی انسانی، دارایی پایه و کلیدی یک سازمان است، یکی از عوامل اصلی موثر بر بهره وری است. مدیریت استعداد نقشی حیاتی در شکل دادن وجهه بهره ور سازمان دارد. لازم است فرد مناسب در شغل مناسب بکار گرفته شود. آموزش متناسب ارائه شود به گونه ای که کمبود در عملکرد، در صورت وجود، با آن آموزش برطرف شود. تخصیص کار باید مناسب باشد. نباید حجم زیاد کار یا تاخیر در کار وجود داشته باشد و قطعاً نباید تکرار کار نیز رخ دهد. همچنین، رضایت شغلی می تواند باعث بهبود بهره وری شود زیرا کانال های ارتباطاتی بین مدیریت ارشد و کارکنان همیشه باید باز و شفاف باشد.

همچنین، نحوه بکارگیری فنآوری در محل کار، باعث افزایش بهره وری می شود. در این عصر فنآوری، سطوح بازده قطعاً می توانند جهش کنند اگر فنآوری در رویه های مناسب بکار گرفته شود. فنآوریهای پیشرفته نیز می توانند جایگزین کار روتین شوند، بگونه ای که یکنواختی از کار زدوده شود تا تنوع در کار افزایش یابد. هنگامی که فنآوری بکار گرفته شود، زمان سپری شده برای انجام یک کار معین قطعاً کاهش می یابد و این به معنای تحویل خروجی با فشار کمتر بر منابع است. همچنین ویژگی آسایش مرتبط با فنآوری نیز مطرح است که بر سبک زندگی و بنابراین سطوح رضایت کارگر تاثیر می گذارد.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت فاکتورهای تعیین کننده در بهبود بهره وری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi