دانلود پاورپوینت مقاله برنامه ریزی گسترش شبکه و منابع انرژی پراکنده در میکروگرید CCHP

عنوان فارسی

برنامه ریزی توسعه شبکه و منابع انرژی پراکنده در یک ریز شبکه اکتیو مبتنی بر CCHP با توجه به برنامه های پاسخگویی به تقاضا

درسهای مرتبط

  انرژی های نو؛ بهره برداری از سیستم های قدرت

تعداد اسلاید : 30 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله برنامه ریزی توسعه شبکه و انرژی پراکنده
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
33,600 تومان
توضیحات

مسئله برنامه ریزی توسعه شبکه و منابع انرژی پراکنده (DERNEP)، در یک AMG، متشکل از تعیین کردن تولید الکتریکی، سرمایشی و گرمایشی، موقعیت دستگاه انرژی و شبکه ، ظرفیت و زمان نصب است که وابسته بر رشد بار، معیار اطمینان پذیری، خصوصیات دستگاه و تحلیل هزینه-سود می باشد. با این وجود جنبه های اطمینان پذیری روند برنامه ریزی را باید با شبیه سازی رخدادهای احتمالی سیستم الکتریکی، مبتنی بر این که هر کدام از رخدادها می تواند فضای حالت جدیدی را تولید نماید، بررسی نمود. رخدادهای احتمالی سیستم الکتریکی می تواند منجر به غیرخطی بودن و هم چنین غیر محدب بودن مدل سیستم شود. مسئله بهینه سازی ، یک فضای حالت گسسته غیرمحدب بزرگ دارد و الگوریتم راه حل آن باید توانایی مدلسازی اثربخش عدم خطی بودن و عدم محدب بودن فضای حالت سیستم و قیود کوپلینگ سیستم پویای سیستم های سرمایش، گرمایشی و الکتریکی را داشته باشد.

این پاورپوینت در 30 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 21 آن قرار داده شده است:

در سال های اخیر، جنبه های مختلف DERNEP ، مورد مطالعه قرار گرفته است و مقالات را می توان به گروه های زیر دسته بندی کرد: طبقه اول، مدل هایی را برای مشخص کردن دستگاه، روش های پویا و ایستای توسعه ظرفیت، مدیریت انرژی بلند مدت یا کوتاه مدت یا ارزیابی عملکرد توسعه دادند. طبقه دوم، تکنیک هایی را پیشنهاد می دهند که بهینه سراسری مسائل طبقه اول را تعیین می نماید. طبقه سوم، ایده های مفهومی جدید، در الگوهای DERNEP را معرفی می کند. مبتنی بر طبقه اول پژوهشات، مقالات زیادی، طراحی بهینه و فعالیت سیستم های مبتنی بر CCHP را مطالعه کرده اند که می توانند مسئله برنامه ریزی را با استفاده از برنامه نویسی خطی عدد صحیح مختلط (MILP)، برنامه نویسی غیرخطی عدد صحیح مختلط (MINLP)، روش های فراابتکاری و ابتکاری حل نماید.

این پژوهش به یک چارچوب یکپارچه برای DERNEP یک ریز شبکه فعال پرداخته شده است که منابع انرژی CHP ها ، توربین های بادی کوچک ، سیستم های فتوولتائیک ، ذخیره سازی برقی و سرمایش و دیگهای بخار گازسوز و چیلرهای جذبی و فشرده سازی هستند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله برنامه ریزی گسترش شبکه و منابع انرژی پراکنده در میکروگرید CCHP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi