دانلود پاورپوینت مقاله صرفه جویی در هزینه و ظرفیت کاهش پخش در شبکه قدرت

عنوان فارسی

صرفه جویی در هزینه و ظرفیت کاهش پخش در شبکه قدرت ادغام شده با انرژی بادی

درسهای مرتبط

  بهره برداری از سیستم های قدرت

تعداد اسلاید : 21 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله قابلیت کاهش پخش در سیستم قدرت
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
38,400 تومان
توضیحات

پایداری زیست محیطی یکی از مولفه های مهم اهداف توسعه هزاره سازمان ملل (MDG) می باشد که در آن سهم منابع انرژی پایدار حائز اهمیت است. مکانیسم توسعه پاک (COM) پروتکل کیوتو اصول توسعه پایدار را مدنظر قرار داده و کاهش انتشار را به عنوان یکی از مولفه های اصلی انرژی پایدار عنوان کرده است. فرآیند COM مبتنی بر محاسبه میزان کاهش انتشار و در نظر گرفتن آن برای هر پروژه ای است که درصدد است منابع مالی خود را از COM دریافت کند. علاوه بر این نشان می دهد که این پروژه باید منجر به کاهش واقعی گازهای گلخانه ای (GHG) قابل اندازه گیری و طولانی مدت شود که قرار است با توجه به یک خط مبنا مورد سنجش قرار گیرد. برای نشان دادن کاهش انتشار ، ACM0002 و AMS I.D به ترتیب می توان از روش هایی برای پروژه های انرژی تجدیدپذیر مربوطه در مقیاس بزرگ و مقیاس کوچک استفاده کرد.

این پاورپوینت در 21 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 7 آن قرار داده شده است:

سیستم قدرت

باد یکی از سریعترین منابع انرژی پایدار است که توسط سیاست گذاران برای دستیابی به اهداف کاهش انتشار مورد توجه قرار گرفته است. برای ارزیابی پایداری یک پروژه انرژی باد، میزان کاهش انتشار در طول عمر یک پروژه باید برآورد شود. در پروژه های انرژی باد COM، از فاکتورهای انتشار شبکه برای تعیین میزان کاهش انتشار برای ادعای مزایای کاهش انتشار استفاده شده است. با این حال، مقدار تخمینی کاهش انتشار ممکن است نادرست باشد و پس از ادغام سیستم انرژی باد در شبکه با مقدار واقعی تفاوت زیادی داشته باشد. دلیل این امر را می توان به محدودیت های عملیاتی مرتبط با عملکرد سیستم قدرت نسبت داد. تلاش هایی برای تعیین کمیت میزان انتشار از تولید باد بر اساس ضریب همبستگی بین تکامل زمانی انتشارات حاشیه ای و تولید باد صورت گرفته است. به جای در نظر گرفتن تنها جنبه انتشار، سیاست گذاران ممکن است تجزیه و تحلیل کاملی را در خصوص تأثیر یکپارچه سازی باد در مقیاس بزرگ بر عملکرد سیستم قدرت و اهداف انتشار آن انجام دهند.

در ادامه، اسلاید شماره 17 این پاورپوینت، قرار داده شده است:

کاهش انتشار

در این مقاله، صرفه جویی در هزینه و کاهش انتشار در اثر ادغام باد در چهار سیستم قدرت تست بررسی شده است. مفهوم ضریب انتشار برای مقایسه کاهش انتشار تخمین زده شده از انرژی باد با کاهش انتشار واقعی در سیستم های قدرت ارائه می شود. مشخص شده است که واکنش هر سیستم قدرت آزمایش در ادغام باد برای مشخصات توربین همان مزارع بادی متفاوت است. بعلاوه مشاهده شده است كه در صورت تلفیق در سیستم برق و صرفه جویی در هزینه واقعی و كاهش انتشار نمی توان نتیجه كلی در مورد صرفه جویی در هزینه و ظرفیت كاهش انتشار یك مزرعه بادی را بدست آورد. تغییر قدرت نامی در مقایسه با تغییر در TPI تأثیر بیشتری در صرفه جویی در هزینه و کاهش انتشار دارد. به طور خلاصه ، ضمن برآورد کاهش انتشار از یک پروژه انرژی بادی ، باید یک تحقیق کامل در مورد سیستم قدرت که چنین پروژه ای در آن ادغام می شود ، انجام شود. به عنوان یک کار آتی ، می توان تأثیر سایر جنبه های عملیاتی عملکرد واقعی سیستم قدرت در صرفه جویی در هزینه و قابلیت کاهش انتشار انرژی باد را مورد بررسی قرار داد.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله صرفه جویی در هزینه و ظرفیت کاهش پخش در شبکه قدرت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi