دانلود پاورپوینت مقاله الگوریتم هماهنگی بهینه رله اضافه جریان در سیستم توزیع شعاعی

عنوان فارسی

الگوریتم هیبریدی با بازده بالا برای حل هماهنگی بهینه رله های اضافه جریان در سیستم های توزیع شعاعی با ملاحظه چندین شکل منحنی

درسهای مرتبط

  حفاظت سیستم های قدرت

تعداد اسلاید : 22 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله هماهنگی رله اضافه جریان در شبکه توزیع شعاعی
پاورپوینت مهندسی برق
قیمت دانلود :
27,600 تومان
توضیحات

در طی شرایط خطا، یکی از پیامدهای اصلی سیستم برق، افزایش سطوح جریان است. بنابراین، طبیعی است که از این سطوح به عنوان پارامترهایی استفاده شود تا تعیین گردد که آیا این سیستم دچار خطا شده است یا خیر. معمول ترین دستگاه ها از این دسته، رله های اضافه جریان (OCR)، فیوزها و مدارشکن ها می باشند. OCR معمولاً به عنوان حفاظت پشتیبان استفاده می شوند، اما در بعضی موارد، ممکن است تنها نوع حفاظت موجود باشند. از آنجایی که اکثر سیستم های توزیع، شعاعی هستند، حفاظت با استفاده از OCR غیرجهت دار مناسب است و به میزان گسترده ای استفاده می شود زیرا ساده، موثر و ارزان قیمت است. این مقاله بر رله اضافه جریان زمان کمینه قطعی معکوس (IDMT OCR) تاکید می کند. این رله ها دو پارامتر دارند : جریان پیکاپ (Ip) و تنظیمات دیال زمانی (TDS). اما، تعدادی از رله ها می توانند نوع منحنی خود را اصلاح کنند (معکوس، بسیار معکوس و غیره). در اینجا، هر نوع رله، مجموعه ای متفاوت از منحنی های استاندارد شده دارند.

این پاورپوینت در 22 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 18 آن قرار داده شده است:

شبکه های الکتریکی، توسعه صنعتی، تجاری و فنآوری را تسریع بخشید، اما اکثر آنها، قدیمی هستند و از نظر فنی توسعه نیافته اند. امروزه، دولت ها شرکت های برق را ترغیب به سرمایه گذاری در شبکه هایشان می کنند تا آنها را مطمئن تر، ایمن تر و فنی تر سازند. به این صورت، شرکت های برق، شبکه های هوشمند را توسعه دادند. این ها شبکه های الکتریکی هستند که از فنآوریهای پیشرفته برای نظارت و عملکرد براساس اطلاعات در مورد رفتار کاربران نهایی و منابع تولید، عمل می کنند. بنابراین، شبکه هوشمند، نیازها و قابلیت های همه مولدها، بهره برداران شبکه، مصرف کنندگان و ذینفعان بازار برق را هماهنگ می کند. با هدف بهره برداری از همه قسمت های سیستم با بازده هرچه بیشتری، حداقل سازی هزینه ها و تاثیرات زیست محیطی و در عین حال بیشینه سازی قابلیت های اطمینان سیستم ، امنیت و پایداری، این موارد انجام می شوند. در شبکه های هوشمند، کنترل انرژی نیاز به فنون سریع و مطمئن یا الگوریتم های محاسباتی جهت استفاده در کاربردهای بلادرنگ دارند. بنابراین، توجه زیادی به شرکت های برق برای استفاده از فنآوریها یا الگوریتم های محاسباتی برای حل مسائل در شبکه های قدرتشان وجود دارد. یکی از مسائل، هماهنگی بهینه ادوات حفاظتی به صورت بلادرنگ می باشند. در این مقاله، یک روش کارآمد، سریع و مطمئن برای هماهنگی OCR در شبکه های توزیع شعاعی (RDN ها) بکار می گیریم. چنین رویه هایی، برای عملکرد بهینه شبکه ها، بسیار لازم می باشند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله الگوریتم هماهنگی بهینه رله اضافه جریان در سیستم توزیع شعاعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 9 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi