دانلود ترجمه مقاله بهبود کیفیت توان در پست های فرعی AC خط راه آهن

عنوان فارسی :

بهبود کیفیت توان در پست های فرعی AC خط راه آهن: مفهوم امپدانس کنترل شده چاپر

عنوان انگلیسی :

Power Quality Improvement in ac Railway Substations: The concept of chopper-controlled impedance.

کلمات کلیدی :

  کیفیت توان؛ قابلیت اطمینان سیستم قدرت؛ حمل و نقل ریلی؛ پست فرعی؛ کنترل ولتاژ؛ توان راکتیو؛ اروپا

درسهای مرتبط : کیفیت توان
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 5
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. امپدانس کنترل شده چاپر 2. کاربرد مفهوم امپدانس کنترل شده برای جبران سازی توان راکتیو 3. نتایج آزمایشگاهی: جبران توان راکتیو با چاپر AC افزاینده 4. مدار اشتاین ماتز کنترل شده چاپر برای توازن ولتاژ در پست های خط راه آهن 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The 25-kV/50-Hz ac single-phase supply is a widely used railway system in France with a length of 9,698 km. Overhead lines are supplied by substations drawing power from two phases of a three-phase utility. They behave as nonlinear and time-varying loads and represent one of the most important sources of voltage unbalance for the electricity-transmission network. In the case of weak networks, railway operators are required to install compensation systems in substations to satisfy utility regulations and to avoid penalties regarding voltage unbalance and reactive power consumption. The limits are established by the energy provider with a view to guaranteeing an acceptable power quality to other customers.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

منبع تک فازی AC HE 25-KV/50-HZ، یک سیستم راه آهن با استفاده گسترده در فرانسه بوده که طول آن 9698 کیلومتر است. خطوط سربار توسط پست هایی که توان خود را از یک منبع سه فازی دریافت می کنند، تغذیه می شود. این خطوط همانند بارهای متغیر با زمان و غیر خطی عمل کرده و یکی از مهم ترین منابع عدم توازن ولتاژ را برای شبکه انتقال الکتریسیته به نمایش می گذارد. در مورد شبکه های ضعیف باید گفت که اپراتورهای خط راه آهن ملزم هستند تا سیستم های جبران ساز را در پست ها به منظور رعایت مقررات شبکه، نصب کرده و هم چنین از جریمه هایی که مربوط به عدم توازن ولتاژ و مصرف توان راکتیو می شود، اجتناب کند. این محدودیت ها توسط ارائه دهنده انرژی با نگاهی به تضمین کیفیت توان قابل قبول برای سایر مشتریان مقرر می شود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بهبود کیفیت توان در پست های فرعی AC خط راه آهن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.