دانلود پروپوزال مکانیابی بهینه محدود کننده جریان خطا در ریزشبکه

عنوان فارسی :

مکانیابی بهینه محدود کننده جریان خطا در ریزشبکه در راستای بهبود استمرار سرویس

عنوان انگلیسی :

Optimal placement of Fault current limiter in microgrid to improve service continuity

رشته های مرتبط :

  مهندسی برق

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

محدودکننده جریان خطا (FCL) یا کنترلر جریان خطا (FCC) دستگاهی است که جریان خطای احتمالی در زمان رخداد خطا را بدون قطع کامل توان، محدود می کند (به عنوان مثال، در یک شبکه انتقال قدرت). سیستم های توزیع برق شامل مدارشکن هایی برای قطع برق در زمان وقوع خطا می باشند، ولی برای به حداکثر رسانی قابلیت اطمینان، آنها تمایل به قطع کوچک ترین بخش ممکن از شبکه هستند. این بدان معنی است که حتی کوچک ترین مدارشکن و همه سیم کشی های آن، باید قادر به قطع جریانات خطای بزرگ باشند. مشکل زمانی ایجاد می گردد که تامین برق با افزودن ظرفیت تولید یا ایجاد اتصالات اضافی، افزایش یابد. از آنجایی که این موضوع باعث افزایش مقدار توانی می گردد که می توان تامین کرد، همه مدارات شاخه ای باید باس بار مخصوص به خود را داشته باشند و مدارشکن ها به منظور کنترل محدوده های جریان خطای بیشتر، به روز گردند. این مساله زمانی شدیدتر می شود که تولیدات پراکنده مانند مزارع بادی و انرژی خورشیدی به شبکه قدرت اضافه گردد. توانایی در اضافه کردن منابع توان اضافی بدون ارتقاء سیستم، در این زمینه راه حلی مطلوب می باشد. یک راه حل ساده در این زمینه، اضافه کردن امپدانس الکتریکی به مدار می باشد. این موضوع باعث محدود کردن نرخ افزایش جریان شده و سطح جریان خطا را قبل از باز شدن بریکر، محدود می کند. با این حال، این موضوع موجب محدودسازی توانایی مدار در تامین تقاضای در حال تغییر شده و بنابراین، افزودن یا حذف بارهای بزرگ، موجب ناپایداری شبکه می گردد. محدود کننده جریان خطا، یک المان غیرخطی است که امپدانس کمی در سطوح جریان نرمال دارد، با این حال، امپدانس بالاتری را در سطوح جریان خطا، ایجاد می کند. علاوه بر این، این تغییرات بسیار سریع بوده و قبل از اینکه مدارشکن تریپ بدهد، عمل می کند. با اینکه توان در طول وقوع خطا، ناپایدار می شود، به طور کامل قطع نمی گردد. پس از اینکه شاخه دارای خطا حذف شد، کحدودکننده جریان خطا به طور خودکار به عملکرد نرمال بازمی گردد.

این پروپوزال نیز به بررسی کاربرد محدودکننده های جریان خطا در ریزشبکه ها پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، روش جمع آوری و تحلیل داده ها، پرسش های تحقیق و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای پژوهشگران باشد. شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه این محصول، با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف مطالعاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

محدود کننده جریان خطا در ریزشبکه


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مکانیابی بهینه محدود کننده جریان خطا در ریزشبکه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.