دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین وظیفه شناسی پرسنل و رضایتمندی مراجعه کنندگان

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط بین وظیفه شناسی پرسنل و رضایتمندی مراجعه کنندگان در سازمان صنعت، معدن و تجارت در استان قم

عنوان انگلیسی

Assessing the relationship between personnel conscientiousness and client satisfaction in the Industry, Mine and Trade Organization in Qom province

رشته مرتبط :

  مدیریت بازرگانی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بدون شک، نیروی انسانی هر سازمان، اصلی ترین سرمایه آن قلمداد می گردد و در نتیجه، اهمیت بالایی در افزایش بازدهی و بهره وری سازمان دارد. همانطور که در جامعه نیز جا افتاده، وجدان کاری را می توان به مسائلی همچون مسئولیت پذیری و تعهد کاری ارتباط داد. مطمئنا یکی از اصلی ترین مباحث در وجدان کاری کارکنان، همان خدمت صادقانه به مراجعه کنندگان است تا نهایتا منجر به جلب رضایت حداکثری آنها گردد. در بسیاری از تحقیقات، نشان داده شده که وجدان کاری، فاکتور تعیین کننده در افزایش بهره وری منابع انسانی بوده است. این موضوع را می توان به روابط اجتماعی نیز ارتباط داد؛ چرا که رعایت حقوق افراد و کسب رضایتمندی، از جمله شاخصه های ارتباطات اجتماعی موثر می باشد و کرامت انسانی را شامل می گردد.

همانطور که در عنوان این پروپوزال ذکر شده، به دنبال آن هستیم تا ارتباط معناداری بین وظیفه شناسی و رضایت ارباب رجوع پیدا کنیم و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم انجام گردیده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و همچنین، شاخص های استاندارد یک پروپوزال نیز در آن رعایت گردیده است و در نتیجه با مطالعه آن، می توان آشنایی بیشتری با این شاخص ها به دست آورد. با توجه به جامعیت موضوع، می توان ایده های پژوهشی زیادی را نیز برای اهداف پژوهشی آینده استخراج نمود.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

وظیفه شناسی کارکنان و رضایت ارباب رجوع


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین وظیفه شناسی پرسنل و رضایتمندی مراجعه کنندگان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi