دانلود پروپوزال مشخصه های شخصیتی و تعهد سازمانی در کارمندان ایرانی

عنوان فارسی

مشخصه های شخصیتی و تعهد سازمانی در کارمندان ایرانی (مطالعه موردی: کارکنان شرکت ملی نفت ایران)

عنوان انگلیسی

Personality Characteristics and Organizational Commitment in Iranian Employees (Case Study: National Iranian Oil Company Personnel)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

تفاوت های فردی در شخصیت می تواند منبع خلاقیت و حتی ریشه بسیاری از مسائل در سازمان ها باشد. هدف این پژوهش نیز بررسی رابطه بین تعهد سازمانی و ویژگی های شغلی و شخصیتی کارکنان بوده است. کارکنان سازمان ها، موثرترین شاخص در برترسازی یک سازمان نسبت به دیگری می باشد. وفاداری و تعهد می تواند منجر به افزایش عملکرد، بهره وری و اثربخشی در یک سازمان گردد. در مقابل این نیز، افرادی که بی مسئولیت بوده و وظایف خود را به دیگران محول می کنند، می توانند منجر به کاهش سطح کمی و کیفی تیم گردند. تعهد سازمانی، پیوند افراد با سازمان بوده و با تعامل اعتقادی قوی و پذیرش اهداف و مسئولیت ها تعیین می گردد. اکثریت پژوهشگران بر این باورند که تعهد، دو مولفه رفتاری و نگرشی جداگانه ولی مرتبط با هم دارند. تعهد نگرشی بیانگر میزان وفاداری افراد به یک سازمان دارد که بر همکاری و سازگاری یک فرد در سازمان تاکید می کند. تعهد رفتاری نیز بیانگر فرآیند ارتباط افراد با یک سازمان می باشد.

این پروپوزال نیز به یکی از موضوعات اساسی در زمینه مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی، یعنی تعهد سازمانی کارکنان و تاثیر آن بر عملکرد و بهره وری تیم پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله ارائه جامعه آماری، بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، روش جمع آوری و تحلیل داده ها و جنبه های نوآورانه تحقیق در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز موضوعات مطالعاتی جدیدی برای پژوهشگران و دانشگاهیان باشد و شما دانشجوی گرامی نیز می توانید با مطالعه آن، علاوه بر آشنایی با مفاهیم ارائه شده، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و نهایتا، بر اساس آن، موضوع مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

تعهد سازمانی کارمندان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مشخصه های شخصیتی و تعهد سازمانی در کارمندان ایرانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یازده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi