دانلود پروپوزال ارزیابی اختلالات شخصیتی افرادی که قصد خودکشی داشته اند

عنوان فارسی

ارزیابی اختلالات شخصیتی افرادی که قصد خودکشی داشته اند

عنوان انگلیسی

Evaluation Personality Disorders of People Who Have Committed Suicide

رشته مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اختلالات شخصیت (Personality Disorders) دسته ای از اختلالات ذهنی هستند که ویژگی مشخصه آن الگوهای رفتاری ناسازگارانه ماندگار، شناخت و تجربه داخلی، بروز داده شده در زمینه های بسیار و منحرف از رفتارهای پذیرفته شده توسط فرهنگ فرد، می باشد. این الگوها، زودهنگام بوجود می آیند، انعطاف ناپذیر هستند و با اندوه و ناتوانی قابل توجهی ارتباط دارند. تعاریف ممکن است براساس منبع، قدری تفاوت داشته باشند. ضوابط رسمی برای تشخیص اختلالات شخصیتی در منابع مختلفی مورد بررسی قرار گرفته و ارائه شده اند. شخصیت، از دیدگاه روانشناسی، یک مجموعه از صفات رفتاری و ذهنی است که انسان ها را از هم متمایز می سازد. بنابراین، اختلالات شخصیتی، بوسیله تجربیات و رفتارهایی که از هنجارها و انتظارات اجتماعی متمایز و متفاوت هستند، تعریف می شوند. آن افرادی که به یک اختلال شخصیتی تشخیص داده شده اند، ممکن است مشکلاتی در شناخت، هیجانی بودن، عاطفی بودن، کارکردهای بین فردی یا کنترل تکانه را تجربه کنند. بطور کلی، اختلالات شخصیتی در 40 تا 60 درصد از بیماران روانی تشخیص داده شده اند و باعث شده که این اختلالات فراوان ترین مشکلات روانپزشکی باشند. ویژگی بارز اختلالات شخصیت، مجموعه الگوهای رفتاری ماندگار اغلب مرتبط با اختلال شخصی، اجتماعی و شغلی، می باشند. همچنین اختلالات شخصیتی غیرانعطاف پذیر و در بسیاری از وضعیت ها فراگیر می باشند که این به میزان زیادی بخاطر آن است که چنین رفتارهایی ممکن است اگو-سیتومیک باشند (یعنی الگوها با یکپارچگی خویشتن با فرد هماهنگ باشند) و بنابراین از دیدگاه آن فرد، مناسب دیده و درک می شود. این رفتار می تواند باعث بوجود آمدن مهارت های مقابله ای ناسازگارانه و همچنین مسائل شخصی که باعث بروز اضطراب، اندوه یا افسردگی حاد شوند، گردند. این الگوهای رفتاری معمولاً در نوجوانی، ابتدای بزرگسالی یا گاهی حتی کودکی تشخیص داده می شوند و اغلب تاثیر منفی فراگیر بر کیفیت زندگی دارد. مسائل بسیاری در دسته بندی یک اختلال شخصیت بوجود می آید. زیرا تئوری و تشخیص اختلالات شخصیتی فقط براساس ملاحظات اجتماعی یا حتی اجتماعی سیاسی و اقتصادی می باشند.

این پروپوزال نیز به بررسی مساله اختلالات شخصیتی در افرادی پرداخته که اقدام به خودکشی کرده اند. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و چارچوب های کلی یک پروپوزال نیز در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند ایده های جدیدتر و مشابهی را در اختیار دانشجویان قرار دهد تا موضوع مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایند.

این محصول در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

اختلالات شخصیت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی اختلالات شخصیتی افرادی که قصد خودکشی داشته اند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi