دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط مشخصه های شخصیتی با اعتیاد به بازی های کامپیوتری

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط مشخصه های شخصیتی با اعتیاد به بازی های کامپیوتری (مطالعه موردی: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ارسنجان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Personality Characteristics and Computer Game Addiction (Case Study: Students of Islamic Azad University of Arsanjan)

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال به بررسی یکی از شایع ترین مسائل امروزه یعنی اعتیاد نوجوانان و جوانان به بازی های کامپیوتری و ویدئویی پرداخته و تاثیر عوامل مختلف از جمله ویژگی های شخصیتی یک فرد را روی آن مورد مطالعه قرار داده است. موضوع اعتیاد به بازی های کامپیوتری توسط یک سری از محققین و روانشناسان و جامعه پزشکی در قالب یک عادت رفتاری در استفاده اجباری یا اختیاری بیش از حد از بازی های کامپیوتری مطرح شد که این موضوع می تواند زندگی روزمره یک شخص را تحت تاثیرات مخربی قرار دهد. این تاثیرات می تواند شامل انزوای اجتماعی، اختلالات روانی و کاهش تمرکز در زندگی واقعی یک فرد باشد. این اعتیاد می تواند تاثیرات زیادی را به خصوص روی زندگی واقعی نوجوانان و جوانان داشته باشد و رفتارهای تحصیلی آنها را تحت تاثیر قرار دهد. یک فرد معتاد به بازی کامپیوتری معمولا خود را از جمع دوستان و خانواده جدا می کند، مسئولیت های مهم زندگی خود را نادیده می گیرد و تنها چیزی که برای وی اهمیت می یابد، کسب امتیازات و دستاوردهای بیشتر در محیط مجازی یک بازی می شود.

این پروپوزال نیز که برای مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده به بررسی این معضل اجتماعی در میان نوجوانان و جوانان پرداخته است. ساختارهای کلی و استاندارد پروپوزال نویسی از جمله ارائه روش تحقیق، بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، ابزارهای پژوهشی، ارائه جنبه های نوآورانه و بررسی جامعه آماری در این محصول رعایت شده اند و دانشجو می تواند با مطالعه این پروپوزال، با این چارچوب ها آشنا شده و موضوع مشابه و مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی و پژوهشی خود انتخاب نماید. اعتیاد به بازی های کامپیوتری یکی از موضوعات جالب توجه برای روانشناسان و محققین بوده و در نتیجه مقالات زیادی در این موضوع خاص به چاپ رسیده است که در این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

اعتیاد به بازی های کامپیوتری


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط مشخصه های شخصیتی با اعتیاد به بازی های کامپیوتری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.