دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط نوع شخصیت و نگرش شغلی با رفتار شهروندی سازمانی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط نوع شخصیت و نگرش شغلی با رفتار شهروندی سازمانی (مطالعه موردی: کارمندان شعب بانک ملی در گیلان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Personality Type and Job Attitudes with Organizational Citizenship Behavior (Case Study: Employees of Melli Bank Branches in Guilan)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پروپوزال رابطه بین شخصیت و رفتار شهروندی سازمانی مورد بررسی قرار گرفته است. مقالات زیادی منتشر شده اند که به بررسی رابطه ویژگی های شخصیتی و عملکرد شغلی پرداخته اند. این مطالعات نشان داده اند که ارتباط چشم گیری بین صفات هویتی و ابعاد عملکرد وجود دارد. صفات شخصیتی اشاره به الگوهای پایدار تفکر، احساسات، و رفتارهایی دارند که احتمالا در طول زمان تغییر نیافته و برخورد افراد در مواجهه با شرایط و موقعیت های مختلف را تشریح می کنند. مدل پنج عامل بزرگ شخصیت یا همان Big-Five، در دو دهه گذشته مورد بحث بسیاری از مقالات در این حوزه بوده اند. رفتار شهروندی سازمانی (OCB) که به عنوان یک رفتار اختیاری توصیف شده، به عنوان زمینه مطالعاتی محبوبی در رفتار سازمانی ظهور یافته و عبارت از رفتارهایی هستند که برای شرکت ها و سازمان ها بسیار مفید بوده و به عنوان المان های ضروری و اصلی شغلی محسوب نمی گردند. رفتارهای شهروندی غالبا توسط کارکنان در راستای پشتیبانی از منافع سازمانی انجام می گیرند، حتی اگر این اقدامات؛ مستقیما منجر به مزایای فردی نگردند. پژوهش های قبلی نشان داده اند که تمایزات قابل توجهی در ارتباط بین شخصیت و عملکرد وجود دارد که هنوز تشریح نشده اند. این زمینه مهم است چرا که نشان می دهد، متغیرهای فردی و شرایط دیگری نیز وجود دارند که می توانند تاثیر صفات شخصیتی روی عملکرد را محدود کرده و یا بسط دهند.

در همین راستا، این پروپوزال به بسط این موضوع پرداخته و متغیرهای دیگر تاثیرگذار در این رابطه را نیز بررسی کرده است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید ایده های جدیدی را برای موضوعات پژوهشی خود یافته و نیز با چارچوب های کلی یک پروپوزال نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید؛ همچنین فایل مقاله بیس این پروپوزال نیز در ادامه، قابل مشاهده و دانلود می باشد:

شخصیت و رفتار شهروندی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط نوع شخصیت و نگرش شغلی با رفتار شهروندی سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.