دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر خط مشی های ارزیابی عملکرد بر رضایت شغلی و تمایل به ترک شغل

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر خط مشی های ارزیابی عملکرد بر رضایت شغلی و تمایل به ترک شغل (مطالعه موردی: کارمندان دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Effects of performance appraisal politics on job satisfaction and turnover intention (Case Study: Employees of Guilan University of Medical Sciences)

رشته مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

ارزیابی عملکرد، نمایانگر عملکرد مرکزی و اصلی مدیریت منابع انسانی بوده و جزو موضوعات پژوهشی مهم در میان محققین علوم سازمانی می باشد. به دلیل کاربردی بودن و مفید بودن ارزیابی عملکرد در قالب یک ابزار تصمیم گیری مدیریتی، این پرسش مطرح می شود که آیا این سیستم قادر به ارائه داده ها و اطلاعات دقیقی از عملکرد کارکنان می باشد یا نه و در این بین، فرآیند ارزیابی بسیار مهم و حیاتی می باشد. اگرچه تحقیقات گذشته بیشتر روی مدلهای شناختی در راستای تشریح کیفیت این ارزیابی ها تمرکز داشته اند، با این حال تاکید بیشتر بر جنبه های اجتماعی و محیطی در زمینه تحقیقات ارزیابی عملکرد باعث شده تا محققین در طی چند سال گذشته، فاکتورهای دیگری چون عوامل سیاسی، انگیزشی و اثربخشی را نیز مدنظر قرار دهند. با این حال، هدف سازمان ها نیز تعیین دقت این داده ها می باشد. شواهدی وجود دارد که گاهی اوقات مدیران به دلایل سیاسی، این رتبه بندی ها و داده های ارزیابی را عمدا تحریف می کنند. با توجه به اینکه این رتبه بندی ها اغلب برای تصمیم گیری های مهمی چون افزایش حقوق و ارتقای کارکنان مورد استفاده قرار می گیرد، کارکنان ممکن است در مورد دستکاری هایی که روی این ارزیابی ها انجام شده و نیز اهداف سیاسی که پشت آنها بوده با شک و تردیدهایی روبرو گردند.

هدف این پروپوزال نیز بررسی ادراک کارکنان از سیاست های ارزیابی عملکرد روی رضایت شغلی و تمایل به ترک شغل آنها بوده است. اگرچه شناخت چندانی از این رابطه وجود ندارد ولی با این حال مقالاتی در این زمینه منتشر شده اند که در نگارش این پروپوزال از این منابع استفاده شده است. این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، پرسش های تحقیق و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند درک وسیع تری را از موضوع ارائه شده در اختیار دانشجو قرار دهد و ایده های جدیدی را در ذهن مخاطب ایجاد نماید. همچنین مطالعه یک پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی با چارچوب های استاندارد پروپوزال نویسی برای دانشجویان باشد.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سیاست ارزیابی عملکرد


نقد و بررسی‌ها

  1. افشین نظرپور

    بسیار عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi