دانلود پروپوزال مطالعه ای بر شیوه های فرزندپروری و تاثیر آن بر مسائل رفتاری کودکان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر شیوه های فرزندپروری و تاثیر آن بر مسائل رفتاری کودکان (مطالعه موردی: دانش آموزان مدارس ابتدایی رشت)

عنوان انگلیسی

A Study on Parenting Styles and Its Influence on Child Behavioral Problems (Case Study: Students of Primary Schools in Rasht)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در محیط خانواده، سبک های فرزندپروری، تاثیر مستقیمی بر نشانه های رفتاری کودکان دارد. شواهد فراوانی نیز در زمینه ارتباط این دو موضوع ارائه شده ولی با این حال، توجه کمی در ایران به این موضوع شده است. بنابراین هدف این پژوهش، بررسی این رابطه بوده است و انجام آن کاملا ضروری است.

در دو دهه گذشته، مسائل رفتاری کودکان از جمله مسائل بیرونی و درونی، توجهات زیادی را از پژوهشگران سراسر جهان به خود جلب کرده است. مشکلاتی مانند افسردگی، اضطراب به عنوان مشکلات درونی شناخته شده اند و مواردی مانند خشونت، پرخاشگری، نافرمانی و مصرف مواد به عنوان مشکلات بیرونی طبقه بندی شده اند. خانواده به عنوان یک محیط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، تاثیر به سزایی روی رفتار کودکان و بسط شخصیت آنها دارد. هرگونه نادیده گرفته شدن از جانب دالدین می تواند تاثیرات سوئی بر رشد شخصیتی کودکان و در نتیجه به وجود آمدن مسائل رفتاری داشته باشد. فرزندپروری مجموعه ای فعالیت های خاص است که در مجموع می توانند، رفتار کودک را تحت شعاع قرار دهند. برخی از این رفتارها مانند تنبیه بدنی ممکن است رشد شخصیتی کودک را تحت تاثیر قرار دهد. سبک های فرزندپروری برای تغییرهای رفتاری والدین در راستای کنترل رفتار کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این موضوع و با رعایت تمامی چارچوب های یک پروپوزال، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های جدیدی برای دانشجویان و محققین علاقه مند به این حوزه تحقیقاتی باشد. همچنین این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرزندپروری و مسائل رفتاری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر شیوه های فرزندپروری و تاثیر آن بر مسائل رفتاری کودکان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 20 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi