دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های معنویت سازمانی با هویت سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های معنویت سازمانی با هویت سازمانی (مطالعه موردی: کتابخانه های عمومی استان اردبیل)

عنوان انگلیسی

A Study of the Relationship between Organizational Spirituality Indicators and Organizational Identity (Case Study: Ardabil Public Libraries)

رشته مرتبط

  مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هویت سازمانی، یکی از مباحثی بوده که در چند سال اخیر، نظر بسیاری از پژوهشگران علوم سازمانی را به خود جلب کرده و در این راستا، مقالات بسیاری نیز در ژورنال های معتبر علمی، به چاپ رسیده است. مفهوم هویت سازمانی، در برگیرنده شاخصه های بنیادین و پیوسته و همچنین منحصر به همان سازمان است که اعضای آن سازمان می توانند درک نمایند. این شاخصه، به دنبال پاسخ به سوالاتی است که شخصیت یک سازمان را شکل می دهند و در سرلوحه آن نیز این پرسش قرار دارد که “ما کیستیم؟”.

با در نظر گرفتن این موضوع که سازمان های امروزی، شدیدا با تغییرات روبرو هستند و همچنین در راستای داشتن یک مدیریت دقیق در مقابل این تغییرات شدید و پیچیده، باید اهمیت زیادی به مساله هویت داد. هویتی که یک سازمان را از رقبا متمایز می کند و می توان از آن به عنوان یک ابزار راهبردی در راستای داشتن مزایای رقابتی استفاده کرد. این ابزار می تواند گذشته و حال و حتی آینده یک سازمان را ترسیم نماید و نقش اساسی در پایه ریزی هنجارها و مقررات رفتاری افراد در یک سازمان داشته باشد. در این راستا، مدیران و رهبران نیز می توانند از این مکانیزم در راستای ارتقای یک هویت اصیل استفاده نمایند و حتی از آن جهت خودمدیریتی افراد نیز استفاده نمایند تا به اهداف مشخص سازمان دست یافته و بتوانند نیروهای مستعد را جذب و نگهداری کنند.

این پروپوزال نیز با در نظر گرفتن مسائل فوق به بررسی ارتباط هویت سازمانی با یکی دیگر از شاخص های اصیل سازمان یعنی معنویت پرداخته و در این راستا یک مطالعه موردی نیز در کتابخانه های عمومی استان اردبیل انجام داده است. این پروپوزال برای دورهع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و شاخص های استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده که در این راستا می توان از آن برای آشنایی بیشتر با این ساختارها استفاده نمود. با توجه به جامع بودن مباحث این پژوهش و همچنین مسیرهای پژوهشی آینده مشخص شده در آن، می توان ایده های مطالعاتی جدیدی را نیز از آن استخراج نمود و به کار گرفت.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

معنویت سازمانی و هویت سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های معنویت سازمانی با هویت سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi