دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط شاخص های جامعه پذیری سازمانی و تعهد سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخص های جامعه پذیری سازمانی و تعهد سازمانی (مطالعه موردی: پرسنل اداره صنعت، معدن و تجارت در کرمانشاه)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Organizational Socialization Indicators and Organizational Commitment (Case Study: Industry, Mine and Trade Office Personnel in Kermanshah)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

مفهوم تعهد در محیط کاری، بیش از نیم قرن هست که توجه دانشگاهیان و پژوهشگران زیادی را به خود جلب کرده است. تعاریف زیادی برای تعهد ارائه شده، ولی این موضوع به خوبی مورد پذیرش محققین قرار گرفته که تعهد منعکس کننده احساساتی چون دلبستگی، هویت یا وفاداری به یک هدف می باشد. این مفهوم در محیط سازمانی بیشتر با رضایت شغلی و عملکرد کارکنان گره خورده است. مطمئنا کاهش این شاخص می تواند منجر به غیبت کارکنان، ترک شغل، کاهش تلاش در محیط کاری، دزدی و نارضایتی شغلی گردد. امروزه سازمان ها نیازمند کارکنانی متعهد و کارآمد هستند تا بتوانند در محیط دائما در حال تغییر و رقابتی امروزه به اهداف خود برسند. از سوی دیگر، نداشتن حس تعلق به سازمان و عدم دقت کافی در انجام وظایف توسط کارکنان، مشکلات زیادی را برای سازمان ایجاد می کند. بیشتر سازمان ها در تلاشند تا انعطاف پذیری و تعهد بیشتری را در میان پرسنل خود به وجود آورند. توانایی ایجاد تناسب و سازگاری بین فرد و سازمان بسیار ضروری است چرا که هدف اولیه جامعه پذیری سازمانی نیز ساخت ارزش های اساسی و دادن چارچوبی برای کارکنان در راستای پاسخ به وظایف محیط کاری و هماهنگی با کارکنان دیگر می باشد. پژوهشگران در همین راستا، دریافته اند که جامعه پذیری سازمانی تاثیر به سزایی روی تعهد و رضایت شغلی داشته و منجر به کاهش ترک شغل در میان کارکنان در سازمان های مختلف می گردد. همچنین مطالعات نشان داده اند که روش های جامعه پذیری سازمانی، ابزارهای مناسبی برای گزینش کارکنان جدید و متخصص می باشد.

در این پروپوزال نیز بر اساس یک مطالعه موردی که در بین کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه انجام شده به این پرسش پاسخ داده شده که آیا ارتباطی بین جامعه پذیری و تعهد وجود دارد یا نه. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و می تواند برای رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی مناسب باشد؛ همچنین ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، جامعه آماری و روش های گردآوری و تحلیل داده ها در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های تحقیقاتی جدیدی برای پژوهشگران علاقه مند به مدیریت رفتار سازمانی باشد. همچنین دانشجویان نیز با مطالعه این محصول می توانند آشنایی بیشتری با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی به دست آورند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) تایپ شده و قابل ویرایش می باشد و در ادامه می توانید بخشی از این فایل را مشاهده نمایید:

جامعه پذیری سازمانی


نقد و بررسی‌ها

  1. زهره

    بسیار سپاسگزارم که این سایت جهت راهنمایی من وافراد مشابه من وجود دارد. تشکر از زحمات گردانندگان سایت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi