دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط میان یادگیری سازمانی با مشارکت شغلی و نوآوری سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط میان یادگیری سازمانی با مشارکت شغلی و نوآوری سازمانی (مطالعه موردی: معلمان مدارس متوسطه در کرمانشاه)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Organizational Learning with Job Engagement and Organizational Innovation (Case Study: Secondary School Teachers in Kermanshah)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت آموزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در محیط شدیدا در حال تغییر و رقابتی امروزه، تبدیل شدن به سازمانی با بهره وری بالا به اولویت اول تمامی سازمان ها تبدیل شده است. از آنجایی که کارکنان می توانند مزایای رقابتی زیادی را به واسطه نقش منحصر به فرد خود برای سازمان ها به ارمغان آورند، داشتن کارکنانی که مشارکتی فعال و معنادار دارند بسیار اهمیت می یابد. این موضوع بدین دلیل است که داشتن کارکنانی باانگیزه و الهام بخش به محیط کاری، تاثیر مستقیم و به سزایی روی عملکرد و بهره وری کلی سازمان دارد.

یادگیری سازمانی در قالب یک سیستم یادگیری تعریف شده که در آن، سازمان ها نه تنها سعی می کنند تا اعضای ضروری خود را تحت تاثیر قرار دهند، بلکه در تلاشند تا دانش را به واسطه پیشینه و هنجارهای سازمانی به دیگران انتقال دهند. محققین رفتار سازمانی، سه بعد از یادگیری سازمانی را مشخص کرده اند، یعنی آموزش، توصیه و مربیگری. اولین بعد در یادگیری سازمانی، آموزش است. محققین آموزش را به این صورت تعریف کرده اند: توانایی توسعه مهارت ها و دانش توسط سازمان ها به کارکنان خود در جهت عملکرد شغلی بهتر حال و آینده. تحقیقات بیشتر نیز نشان داده اند که آموزش های موثر سازمانی می تواند منجر به جهت گیری های بهتر و در مراتب بالاتر منجر به تعهد سازمانی و رضایت شغلی در کارکنان گردد. بنابراین آموزش یکی از ابزارهای ضروری در راستای افزایش وابستگی روانشناختی کارکنان است که می تواند منجر به مشارکت شغلی و وفاداری بیشتر آن ها به سازمان گردد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم به بررسی بیشتر تاثیرات یادگیری سازمانی روی مشارکت کاری و نوآوری پرداخته است. در قسمت بیان مساله، توصیف کاملی از مساله به اضافه خلاءهای تحقیقاتی موجود ارائه شده و در ادامه به چرایی و ضرورت انجام این تحقیق پرداخته شده است. متغیرهای تحقیق در این پروپوزال در قالب یک مدل مفهومی جامع مورد ارزیابی و مطالعه قرار گرفته اند. روش های جمع آوری داده ها از جامعه آماری مشخص شده و نهایتا این داده ها تحلیل شده اند. در ادامه نیز طبق چارچوب های یک پروپوزال استاندارد، پرسش های تحقیق ارائه شده و جنبه نوآور بودن این تحقیق نیز مشخص شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ایده های مطالعاتی جدیدی را در ذهن دانشجو ایجاد نماید. همچنین دانشجو با مطالعه آن می تواند آشنایی بیشتری با ساختارهای استاندارد یک پروپوزال بیابد و برای اهداف دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهد.

این پروپوزال در قالب یک فایل ورد (WORD) آماده شده و در ادامه می توانید بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:


نقد و بررسی‌ها

  1. امیر

    به خاطر کمک به دیگران ممنونم

    • bagher

      مرسی امیدواریم همیشه موفق باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi