دانلود پروپوزال ارزیابی نقش یادگیری سازمانی در توانمندسازی کارکنان

عنوان فارسی

ارزیابی نقش یادگیری سازمانی در توانمندسازی کارکنان (مطالعه موردی: شرکت پالایش نفت تهران)

عنوان انگلیسی

Assessing the Role of Organizational Learning in Employee Empowerment (Case Study: Tehran Oil Refining Company)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت دولتی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، افراد (پرسنل)، مهمترین دارایی های سازمان های امروزی می باشند. آنها جوهره بقای سازمان ها می باشد. جذب و حفظ مهمترین، متعهدترین و با انگیزه ترین افراد، به موتور متمایز سازی بین سازمان ها تبدیل شده است. به این علت است که سازمان ها، از اهمیت حصول تناسب بین استراتژی های شرکتی و مدیریت استراتژیک منابع انسانی خود، آگاه هستند. توسعه یک همراستایی بین استراتژی های سازمان ها و مدیریت منابع انسانی آنها به برقراری بهترین شیوه های منابع انسانی کمک می کند و بنابراین عملکرد و کارایی خود را افزایش می دهند، که این به نوبه خود به معنای دستیابی به نتایج مدنظر است. توانمندسازی کارکنان، یکی از بهترین شیوه های جدید در این راستا است. عموماً، توانمندسازی، منتقل کردن اختیار و مسئولیت پذیری برای تصمیم گیری و انجام کارها از مدیران به کارکنانی که کارهای روزمره را انجام می دهند، می باشد. از سوی دیگر، پرسنل، هسته اصلی یادگیری سازمانی هستند. بوسیله کارکنان است که یادگیری فردی می تواند توسعه یابد و به یادگیری تیمی و سپس یادگیری سازمانی تبدیل شود. این در نتیجه نشان دهنده دشوارترین و بالاترین فرآیندی است که هر سازمان تجاری می تواند در خود بوجود بیاورد. همچنین تنها منبع مزیت رقابتی درون سازمانی است که تغییر، تنها مولفه و پارامتر ثابت آن است.

هدف این پروپوزال نیز بررسی نقش چارچوب های یادگیری سازمانی در زمینه توانمندسازی کارکنان بوده و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی جهت یادگیری این ساختارها بوده و زمینه ساز ایده ها و موضوعات پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین، فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

یادگیری سازمانی و توانمندسازی کارکنان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش یادگیری سازمانی در توانمندسازی کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 6 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi