دانلود پروپوزال ارتباط بین مولفه های عدالت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین مولفه های عدالت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی (مطالعه موردی: سازمان تامین اجتماعی)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Components of Organizational Justice and Organizational Citizenship Behavior (Case Study: Social Security Organization)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت دولتی گرایش مالی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هدف این پروپوزال بررسی رابطه بین عدالت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی است. سازمان ها، اساسی ترین عناصر جامعه هستند که نقش مهمی در زندگی انسان ایفا می کنند. منابع انسانی، استراتژیک ترین دارایی یک سازمان می باشند. در رویکرد جدید مدیریت و رفتار سازمانی، کارکنان مسئول، متعهد، شجاع و باهوش، یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت سازمان، محسوب می شوند. در زمینه رفتار سازمانی، رفتار فردی در محیط کار و رفتارهایی مانند کمک به کارکنان دیگر، بسیار مهم می باشند؛ یکی از این رفتارها، رفتار شهروندی سازمانی است. همچنین عدالت سازمانی، چیزی است که از رفتار کارکنان تشکیل شده است و شامل ادراک پرداخت عادلانه و برابری برای آنها در رویه های سازمانی و رفتارهای بین فردی در سازمان می باشد. عدالت سازمانی، به معنای درک تصمیمات عادلانه سازمانی برای کارکنان می باشد و شامل چهار مولفه است: عدالت رویه ای، عدالت توزیعی، عدالت تعاملی و عدالت اطلاعاتی. پژوهشگران بیان کرده اند که عدالت سازمانی برای توصیف نوعی عدالت استفاده می شود که مستقیماً با موقعیت های شغلی ارتباط دارد. اگر افراد، تفاوت بین حقوق دریافت شده با حقوق کارکنان دیگر در یک سازمان یکسان را احساس کنند، انگیزه برای کار بیشتر یا کمتر بوجود می آید. سازمان، یک نظام اجتماعی است که حیات و پایداری آن به پیوند قوی بین مولفه ها و عناصر آن، بستگی دارد. ادراک عدالت، تاثیراتی بر کار جمعی دارد زیرا بر تلاش های منابع انسانی ما و انگیزه کارکنان، تاثیر می گذارد.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن بحث فوق، به بررسی ارتباط رفتار شهروندی سازمانی و عدالت سازمانی پرداخته و در این راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در راستای یادگیری این ساختارها برای دانشجویان بوده و نیز الهام بخش موضوعات پژوهشی جدید و مشابهی نیز برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

عدالت سازمانی و رفتار شهروندی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین مولفه های عدالت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 9 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi