دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش هوش سازمانی در بهبود عملکرد کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش هوش سازمانی در بهبود عملکرد کارکنان (مطالعه موردی: کارکنان بانک ملی در جنوب تهران)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Organizational Intelligence in Improving Employee Performance (Case Study: Melli Bank Employees in South Tehran)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت دولتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هوش سازمانی، توانایی و کارآمدی یک سازمان در تولید دانش و کاربرد آن جهت سازگاری استراتژیکی با محیط پیرامون سازمان بوده و به توانایی فکری سازمان در حل مشکلات سازمانی اشاره دارد که بر یکپارچه سازی جنبه های فنی و انسانی متمرکز است. هوش سازمانی، ظرفیت سازمان برای بسیج تمام هوش موجود سازمان بوده و به توانایی متمرکز آن جهت حصول ماموریت ها اشاره دارد. محققین، هوش سازمانی را بصورت مهارت جمع آوری اطلاعات خارج از سازمان جهت ارائه سناریوهای فناوری و بازار متفاوت، درک علائم محیطی، تغییر تمایلات مشتری و پیامدهای طراحی محصول تعریف می کند. هوش سازمانی، معیار کمّی کارآمدی سازمان در انتشار اطلاعات، تصمیم گیری و اجرا می باشد. بهره هوشی (IQ) سازمان، همچون IQ انسانی قابل سنجش است و سازمانهای هوشمند تمایل به افزایش توانایی ذهنی و توانایی فیزیکی خود دارند.

تعاریف متعددی برای عملکرد وجود دارد و هرکدام از متخصصین به جنبه های معینی از آن اشاره دارند. عملکرد را می توان بعنوان یک رفتار تلقی کرد. پژوهشگران عملکرد را بعنوان دستیابی به اهدافی با کیفیت و کمّیت معین تعریف می کند. محققین بر این باورند که عملکرد باید به شکل نتایج عملیاتی تعریف شود چون این نتایج، رابطه قوی اهداف استراتژیکی سازمان، رضایت مشتری و مشارکت اقتصادی را نشان می دهند. گروهی دیگر از محققین نیز دیدگاه جامع تری از عملکرد پیشنهاد می دهند که شامل رفتار و نتایج می باشد. این گروه مدعی هستند که عملکرد به معنی رفتارها و نتایج می باشد. بنابراین، رفتار حاصل عملگر بوده و عملکرد را از فکر به عمل تبدیل می کند. رفتارها نه تنها ابزار دستیابی به نتایج هستند، بلکه پیامدهای ناشی از فعالیت های فیزیکی و ذهنی نیز می باشند و آنها را می توان جدای از نتایج درنظر گرفت.

این متن به خلاصه ای از تاثیر هوش سازمانی بر عملکرد اشاره کرده و بحث تفصیلی این موضوع در این پروپوزال آمده است. این پروپوزال با تاکید بر مفاهیم فوق، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و تمامی ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. امید می رود که مطالعه این محصول ومحصولات مشابه موجب تسهیل در یادگیری این ساختارها توسط دانشجویان گرامی شده و ایده های پژوهشی جدیدی را نیز برای تحقیقات آتی ایجاد نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

هوش سازمانی و عملکرد


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش هوش سازمانی در بهبود عملکرد کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi