دانلود پروپوزال تاثیر شاخص های سلامت سازمانی بر تطبیق پذیری و رضایت شغلی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر تاثیر شاخص های سلامت سازمانی بر تطبیق پذیری و رضایت شغلی (مطالعه موردی: مدیران ورزشی در استان فارس)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Effect of Organizational Health Indicators on compatibility and Job Satisfaction (Case Study: Sports Managers in Fars Province)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

امروزه مزیت رقابتی در سازمان هایی با بهترین و بیشترین بودجه حاصل نمی گردد بلکه زیربنای سازمان هایی است که در ساختارهای خود تجدیدنظر کرده و خود را در مقابل مهاجمان، مستحکم کرده اند. امروزه این موضوع بیشتر از گذشته اهمیت یافته است، زیرا موضوع سلامت سازمانی تبدیل به موضوعی بسیار چالش برانگیز و حیاتی شده است. دستیابی به مزیتی پایدار و مستحکم بدون داشتن سازگاری، غیرممکن است. به همین دلیل است که داشتن سازمانی سالم تر، بیشتر از همیشه اهمیت یافته است. سلامت، ظرفیت سازمان در رقابت امروز و فردا می باشد.

محققین بر این باورند که سلامتی، سه مولفه دارد:

  • هماهنگی سازمانی: اینکه آیا سازمان می داند که به کجا می رود و هدفش چیست؟ آیا افراد در سازمان با این جهت، هماهنگ هستند؟
  • ظرفیت اجرایی: این همان توانایی و ظرفیت تبدیل ایده ها به عمل می باشد. اینکه چقدر تداخل وجود دارد؟
  • ظرفیت تجدید و تکرار: آیا سازمان واقعا در حال تغییر و تحول است یا فقط به پیشرفت های گذشته خود ادامه می دهد؟

این پروپوزال نیز به این مبحث در زمینه رفتار سازمانی پرداخته و نیز پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، روش های گردآوری و تحلیل داده ها و نیز جنبه های نوآورانه در این پروپوزال رعایت شده اند. این پروپوزال می تواند پیش زمینه خوبی برای پروراندن ایده های جدیدتر برای تحقیقات آتی باشد. شما دانشجوی عزیز نیز می توانید با مطالعه آن، علاوه بر کسب ایده های بیشتر، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

سلامت سازمانی و رضایت شغلی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال تاثیر شاخص های سلامت سازمانی بر تطبیق پذیری و رضایت شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.