دانلود پروپوزال مطالعه ای بر عوامل سازمانی تاثیرگذار بر فساد اداری در سیستم بانکی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر عوامل سازمانی تاثیرگذار بر فساد اداری در سیستم بانکی (مطالعه موردی: بانک های استان قم)

عنوان انگلیسی :

A Study of Organizational Factors Affecting Administrative Corruption in the Banking System (Case Study: Banks in Qom Province)

رشته های مرتبط :

  مدیریت بازرگانی؛ مدیریت دولتی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در چند دهه گذشته، بسیاری از کشورهای در حال توسعه، درگیر مساله ای بزرگ به نام فساد اداری بوده اند که ایران نیز از این قاعده مستثی نیست. این موضوع باعث شده تا زمان و هزینه بسیار زیادی در راستای رسیدگی به این موضوعات هدر شود. این فساد را در سال های گذشته می توان در سایه برخی مسائل از جمله عدم تحولات و برنامه ریزی های مناسب و همچنین اصلاح زیرساخت ها دانست.

لازم به ذکر است که فساد اداری به عنوان مانع بزرگی در راستای تعالی سازمانی شناخته می شود و در نتیجه به یکی از موضوعات پژوهشی گسترده در سال های اخیر مبدل شده است. نباید این موضوع را دست کم گرفت؛ چرا که فساد اداری به شدت می تواند چرخ توسعه اقتصادی یک کشور را مختل کند و در نتیجه آسیب های جبران ناپذیری را به اجتماع وارد نماید. سلامت هر جامعه، وابستگی شدیدی به فرآیند صحیح عملکرد نظام اداری و مدیریتی دارد و این همان موضوعی بوده که بسیاری از پژوهشگران مطرح، آن را تایید نموده اند.

البته اشاره به این موضوع نیز لازم است که فساد اداری، فقط مختص یک کشور یا منطقه نیست و ریشه های آن را می توان در همه کشورهای دنیا پیدا کرد و می توان آن را به یک بیماری تشبیه کرد که هیچ کشوری در برابر آن مصونیت ندارد. اگر نگاهی وسیع تر نیز به این موضوع داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که موضوع فساد، مربوط به زمان تاریخی مشخصی هم نیست و آن را می توان در زمان های دور نیز مشاهده کرد و قدمت آن را به اندازه قدمت تمدن انسان دانست و یا به بیان بهتر، قدمت آن را به اندازه قدمت تشکیل دولت ها و حکومت ها یافت. به بیان کلی تر، در هر مکان و زمانی که قدرت و ثروتی متمرکز شده، می توان فساد را نیز در گوشه و کنار آن پیدا کرد.

این پروپوزال نیز به بررسی فاکتورهای سازمانی تعیین کننده در افزایش فساد اداری در نظام بانکی پرداخته و در این راستا، شعب منتخب بانک ها در استان قم، مورد مطالعه موردی قرار گرفته اند. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده و در نتیجه مطالعه آن را می توان به تمامی دانشجویان این رشته، توصیه کرد؛ چرا که مطالعه این محصول می تواند بهترین ابزار یادگیری این ساختارها باشد. همچنین با توجه به فراگیر بودن موضوع این پروپوزال، می توان ایده های پژوهشی جدیدی را نیز از آن استخراج نمود و در تحقیقات آتی به کار بست.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

فساد اداری در نظام بانکی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر عوامل سازمانی تاثیرگذار بر فساد اداری در سیستم بانکی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هجده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.