دانلود پروپوزال روش ترکیبی مدل تعالی سازمانی و آنالیز شکاف جهت افزایش کیفیت خدمات

عنوان فارسی :

روش ترکیبی مدل تعالی سازمانی و آنالیز شکاف جهت افزایش کیفیت در ارائه خدمات (مطالعه موردی: شرکت نفت دهلران)

عنوان انگلیسی :

Combined method of organizational excellence model and gap analysis to increase service quality (Case study: Dehloran Oil Company)

رشته های مرتبط :

  مدیریت استراتژیک

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

عصری که در آن زندگی می کنیم، عصر رقابت شدید بین سازمان ها و جستجوی روش های برتر در راستای رسیدن به مزیت های رقابتی است. این رقابت باعث شده تا سازمان ها به دنبال کسب مشارکت بازاری بیشتری باشند و تلاش کنند تا رضایتمندی حداکثری را از مشتریان جلب کرده و مشتریان وفاداری داشته باشند. در جبهه مخالف نیز، مشتریان سعی می کنند تا بهترین ارائه دهندگان خدمات را شناسایی نمایند که واژه بهترین می تواند مترادف با فاکتورهایی همچون هزینه پایین تر و کیفیت بالاتر باشد. سازمان های خدماتی با توجه به اهداف حساس تری که دارند باید استراتژی های دقیق تری را پیاده سازی نمایند. بررسی و سنجش کیفیت خدمات ارائه شده از چشم انداز مشتری می تواند یکی از اصلی ترین راهبردهایی باشد که مدیران سازمان ها به دنبال آن هستند. این کیفیت می تواند مربوط به در دسترس بودن حداکثری این خدمات و همچنین کیفیت طرح باشد.

این پروپوزال نیز با هدف رویکردهای افزایش کیفیت از روش ترکیبی تعالی سازمانی و تحلیل شکاف استفاده کرده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند گام اول برای دانشجویان در راستای آشنایی با این ساختارها باشد. همچنین اگر موضوع پژوهشی شما دانشجوی گرامی نیز نزدیک به موضوع این پروپوزال هست می توانید مسیرهای پژوهشی جدیدی را در این پژوهش پیدا نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

تعالی سازمانی و بهبود کیفیت


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال روش ترکیبی مدل تعالی سازمانی و آنالیز شکاف جهت افزایش کیفیت خدمات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + بیست =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.