دانلود پروپوزال مطالعه ای بر اهمیت جو اخلاقی سازمانی در بهبود فرآیندهای مدیریت دانش

عنوان فارسی

مطالعه ای بر اهمیت جو اخلاقی سازمانی در بهبود فرآیندهای مدیریت دانش (مطالعه موردی: دانشگاه های گیلان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Importance of Organizational Ethical Climate in Improving Knowledge Management Processes (Case Study: Guilan Universities)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت دانش

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

سازمانهای موفق و پر رونق فعلی، سازمانهایی هستند که دانش جدید را ایجاد و کسب کرده و آن را به روشهای قابل استفاده برای بهبود فعالیتها و عملکردهای خود تغییر می دهند. با این وجود، علم اخلاق موضوعات کلیدی در دستیابی به این سازمان ها و موفقیت در اجرای سیستم های حمایتی برای موضوعات فوق است. امروزه دانش به طور فزاینده به عنوان مهمترین سرمایه استراتژیک سازمانها و منبع مهمی برای دستیابی به مزیت رقابتی پایدار در نظر گرفته می شود. دانش، ترکیبی از تجربه، ارزش ها ، داده های مبتنی بر شواهد و چشم اندازهای تخصصی است که چارچوبی را برای ارزیابی تجربیات و اطلاعات جدید فراهم می کند. به همین دلیل است که امروزه سازمانها نگرش خاصی نسبت به مدیریت دانش دارند. از طرف دیگر ، در دو دهه گذشته ، مطالعات بسیاری در مورد جو اخلاقی سازمانی انجام شده است. در حقیقت، جو اخلاقی بخشی از فرهنگ سازمانی است. جو اخلاقی یک سازمان می تواند پیش بینی کننده رفتار اخلاقی و غیراخلاقی کارمندان باشد. یكی از متغیرهایی كه می تواند توسط جو اخلاقی سازمان پیش بینی شود، مدیریت دانش است. از سوی دیگر، دانشگاه ها با توجه به اینکه نقش زیادی در جنبه های مختلف یک کشور دارند، با شناسایی متغیرهای مؤثر در مدیریت دانش و با استفاده از این فرآیند، می توانند به دنبال افزایش کارآیی و اثربخشی سازمانی باشند. بنابراین ، این پروپوزال سعی دارد تا رابطه بین جو اخلاقی سازمان و مدیریت دانش را بررسی کند. در سالهای اخیر، مدیریت دانش به عنوان یک استراتژی اساسی برای توسعه و تأمین سرمایه فکری سازمانی مورد استفاده قرار گرفته است. سرمایه فکری سازمان می تواند هم به صورت جداگانه و هم به صورت جمعی و در یک فرآیند برای ایجاد، ذخیره، مشارکت، کسب و استقرار دانش فردی و سازمانی مورد استفاده قرار گیرد. با این حال ، برخی از سازمان ها ، با وجود نگرانی هایی که به دلیل بروز خودخواهی فردی است، صرفاً بر توسعه منافع عمومی متمرکز می شوند. ابتکارات مدیریت دانش سازمانی، عمدتاً بر تسهیل تبادل دانش با دیگران و همچنین توسعه دانش مشترک در سازمانها متمرکز است. مدیریت دانش فرایند کشف، دستیابی، توسعه و ایجاد، حفظ، ارزیابی و استفاده از دانش مناسب، در زمان مناسب توسط شخص مناسب در سازمان، از طریق ارتباط بین منابع انسانی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه ساختار مناسب برای دسترسی به اهداف سازمانی است.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در جهت درک این ساختارها بوده و امید است تا زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

اخلاق سازمانی و مدیریت دانش


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر اهمیت جو اخلاقی سازمانی در بهبود فرآیندهای مدیریت دانش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi