دانلود پروپوزال نقش چارچوب های فرهنگ سازمانی در زمینه مدیریت دانش

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش چارچوب های فرهنگ سازمانی در زمینه مدیریت دانش (مطالعه موردی: گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره))

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Organizational Culture Frameworks in the Field of Knowledge Management (Case Study: Imam Khomeini International Airport Customs)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت دانش؛ مديريت دولتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

عصر حاضر، دوره دانش و جستجوی دانش می باشد. در این دوره، خلق و به اشتراک گذاری دانش، به عنوان یک مزیت رقابتی اساسی برای سازمان ها تعریف شده است. محیط پویا و در حال تغییر، و پیشرفت تکنولوژیکی، مشخصه های اصلی جهان مدرن محسوب می شوند و سازمان ها باید انعطاف پذیری کافی در برابر این فرآیندها داشته باشند و مدیریت دانش سازمانی را مورد توجه قرار دهند. بهبود نقاط بالقوه برای یادگیری در سازمان ها از طریق مدیریت کارآمد دانش، روش مهمی برای دستیابی به این هدف می باشد.

اگر سازمان های پویا خواهان بقا و موفقیت در محیط رقابتی باشند باید مدیریت دانش را در قالب ابزار تسهیل کننده برای دستیابی به اهداف مدنظر قرار دهند و برای تضمین دستاوردهایشان، این رویکرد باید به طور مناسب و در زمان صحیح برای تصمیم گیری مورد استفاده قرار گیرد. در جهت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان، صرفا تعریف باورها کافی نیست. این مشخصه، تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی است که در میان آنها، فرهنگ سازمانی، یکی از فاکتورهای مهم می باشد. فرهنگ سازمانی مجموعه ای از فرضیات، ارزش ها، و هنجارهای سازمانی است که بر طبق آن، کارکنان، هویت شرکتی را ایجاد کرده و رفتار خود را شکل می دهند. مساله حائر اهمیت این است که آیا سیستم و منابع انسانی، اهمیت مدیریت دانش را از نظر فرهنگ سازمانی درک کرده اند یا نه و اینکه آیا تمایل آنها به تسهیم دانش و تجربه، جزو پایه های اصلی سازمان هست یا نه. فرهنگ سازمانی، ابزار قدرتمندی برای تقویت رفتار سازمانی می باشد. متعاقبا، فرهنگ سازمانی نامطلوب، مانعی برای به اشتراک گذاری دانش در سازمان خواهد بود.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های تحقیقاتی جدیدی شده و ابزار مناسبی نیز برای یادگیری ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرهنگ سازمانی و مدیریت دانش


نقد و بررسی‌ها

  1. محمد عمر

    یک سایت بسیار مهم در اموزش شیوه نگارش پایان نامه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi