دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر فرهنگ سازمانی بر عملکرد نیروی انسانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر فرهنگ سازمانی بر عملکرد نیروی انسانی (مطالعه موردی: کارکنان شهرداری کاشان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Impact of Organizational Culture on Human Resource Performance (Case Study: Kashan Municipality Employees)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

فرهنگ سازمانی منجر به ایجاد تغییرات اساسی در سازمان می گردد و حضور یک فرهنگ قوی و منسجم منجر به افزایش انگیزه و بهره وری کارکنان شده و نهایتا، بازده کل سازمان را افزایش می دهد. فرهنگ سازمانی، موضوعی است که اخیرا، جایگاه خود را در حوزه رفتار سازمانی و مدیریتی یافته است. جامعه شناسان، روانشناسان و حتی اقتصاددانان اخیرا توجه ویژه ای به این موضوع مهم و جدیدی در حوزه مدیریتی منعطف کرده و تحقیقات زیادی در زمینه بررسی نقش و اهمیت این تئوری و استفاده از آن برای حل مسائل مدیریتی انجام داده اند. گروهی از پژوهشگران مدیریتی، مطالعه ای انجام داده اند تا نشان دهند که فرهنگ سازمانی، یکی از اساسی ترین عوامل در موفقیت بسیاری از شرکت ها بوده اند. یکی از اهداف هر نوع سازمانی، بهبود بهره وری است و از آنجایی که نیروی انسانی، نقش مهمی در بهره وری ایفا می کند، در نتیجه خواسته های او نیز، تاثیر کلیدی بر عملکرد سازمانی دارد. بهره وری، در قالب استفاده حداکثری از منابع، نیروی انسانی و شاخص های علمی برای کاهش هزینه ها و افزایش رضایت کارکنان، مدیران و مصرف کنندگان، تعریف می گردد. تلاش برای بهبود استفاده کارآمد از منابعی مانند منابع انسانی، سرمایه، مواد اولیه، انرژی و اطلاعات، هدف همه سازمان های اقتصادی و مدیران شرکت های تولید و شرکت های خدماتی می باشد. زمانی که یک فرهنگ قوی و منسجم ایجاد گردد، کارکنان، دانش بیشتری در زمینه اهداف سازمانی با توجه به ارزش ها و هنجارهای آن، به دست می آورند.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در آن رعایت شده اند. فرهنگ سازمانی و تاثیرات آن رو جنبه های مختلف یک سازمان جزو موضوعات مورد توجه پژوهشگران داخلی و خارجی بوده و مقالات زیادی در این راستا به چاپ رسیده اند که در نگارش این محصول نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ایده های جدیدی را به ذهن مخاطب القا کند و شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه این محصول، علاوه بر یافتن ایده های جدیدتر در این زمینه، می توانید آشنایی بیشتری نیز با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی به دست آورده و برای اهداف دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

فرهنگ سازمانی و بهره وری


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر فرهنگ سازمانی بر عملکرد نیروی انسانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi