دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های فرهنگ سازمانی و کارآفرینی در سازمان ها

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های فرهنگ سازمانی و کارآفرینی در سازمان ها (مطالعه موردی: شعب بانک سپه در استان مرکزی)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Organizational Culture Frameworks and Entrepreneurship in Organizations (Case Study: Sepah Bank Branches in Markazi Province)

رشته مرتبط

  مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت دولتی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که تاثیر به سزایی روی عملکرد و بهره وری سازمانی دارند، فرهنگ و کارآفرینی در آن سازمان ها می باشد. هدف این پژوهش نیز تعیین رابطه فرهنگ سازمانی و کارآفرینی شرکتی در این زمینه می باشد. بهره وری پایدار، تحول، نوآوری و کیفیت زندگی، از جمله اهداف مهمی هستند که دولت ها و سازمان ها در پی آنها می باشند. در همین راستا، کارآفرینی می تواند تاثیر چشم گیری بر بهره وری ملی داشته و رونق اقتصادی را در پی داشته باشد. استفاده بهینه از منابع برای دستیابی به اهداف تعیین شده و کسب مزیت رقابتی نیز، پیش نیاز این بهره وری محسوب می گردند. در همین راستا، بیشتر سازمان ها از شاخص بهره وری عملکرد برای ارزیابی سطح نیل به اهداف استفاده می کنند. این مفهوم یکی از اساسی ترین موضوعات در درک رفتار سازمانی می باشد. محققین نیز به دلیل اهمیت این موضوع، به دنبال یافتن مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار روی بهره وری سازمانی می باشند. طبق تحقیقات انجام شده، کارآفرینی و فرهنگ سازمانی جزو مهمترین عواملی بوده اند که کارایی سازمانی را تحت شعاع قرار داده اند. به عنوان مثال، گاهی اوقات، استراتژی های تحول به منظور نیل به توسعه پایدار به دلیل ناسازگاری با فرهنگ سازمانی، به تعویق افتاده و یا کلا پذیرفته نشده اند. در نتیجه موجب نارکارآمدی فعالیت های سازمانی گشته است. به دلیل تغییرات بیشمار و سریع در دنیای رقابتی امروزه، بسیاری از محققین روی ارائه استراتژی های مناسب برای نیل به اثربخشی و تسریع پیاده سازی آنها تمرکز کرده اند.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این موضوع به بررسی دقیق تر ارتباط کارآفرینی و فرهنگ در یک سازمان پرداخته و برای پایان نامه ای در دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز موضوعات پژوهشی جدید دیگری در این حوزه باشد و شما دانشجوی گرامی با مطالعه آن می توانید علاوه بر انتخاب موضوعی مشابه برای اهداف دانشگاهی خود، با ساختارهای پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را آماده نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرهنگ سازمانی و کارآفرینی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های فرهنگ سازمانی و کارآفرینی در سازمان ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi