دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط میان چارچوب های فرهنگ سازمانی و خلاقیت در مدیران

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط میان چارچوب های فرهنگ سازمانی و خلاقیت در مدیران (مطالعه موردی: مدیران هلال احمر در زنجان)

عنوان انگلیسی

Evaluation of the Relationship between Organizational Culture Frameworks and Creativity in Managers (Case Study: Hilal Ahmar Managers in Zanjan)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت اجرایی گرایش استراتژِیک

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

به موازات پیشرفت روزافزون دانش، تکنولوژی و جریان اطلاعات، مدیران سازمان ها نیز نیازمند آموزش های سطح بالا و توسعه مهارت ها به منظور همگام شدن با دانش و فناوری می باشد طوری که سازمان ها بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و مسائل را با استفاده از دانش جمعی و به واسطه پیاده سازی ایده های جدید و خلاقانه حل نمایند. بدین منظور، مدیران نیازمند قدرت مشاهده و ذهنیت سازی برای تشخیص و حل و فصل نیروهای داخلی و خارجی سازمانی دارند. پژوهشگران بر این باورند که به رسمیت شناختن یک سازمان، گامی اساسی در راستای بهبود عملکرد و رفتار کارکنان می باشد. این موضوع ناشی از این واقعیت است که جایگزین ها و جهت گیری های جدید را می توان به آسانی تسهیل بخشیده و تحت تاثیر فرهنگ قرار داد. متاسفانه ارتقای فرهنگ سازمانی، به عنوان مهم ترین مسئولیت مدیران مدنظر قرار نمی گیرد. با این حال، بسیاری از محققین، فرهنگ را به عنوان عامل پیش بینی کننده موفقیت هر سازمانی تشریح کرده اند. همچنین محققین، این شاخصه را به عنوان قدرتمندترین ابزار تئوریکی برای توسعه و پیشبرد سازمان ها در نظر گرفته اند. از سوی دیگر، یکی از مهم ترین فاکتورهای پویایی و بقای سازمانی، خلاقیت می باشد. محققین بر این باورند که خلاقیت نه تنها در ذهنیت افراد رقم می خورد بلکه جوی مناسب برای حمایت از اندیشه های جمعی نیز می باشد. با توجه به این واقعیت که فرهنگ سازمانی و خلاقیت، دو عامل مهم برای پویایی و موفقیت هر سازمانی می باشند، این پژوهش نیز به بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و خلاقیت مدیران در جمعیت هلال احمر استان زنجان پرداخته است.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای عمده پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری و ابزارهای تحلیل داده ها در آن ارائه شده اند. فرهنگ سازمانی و خلاقیت جزو یکی از مهم ترین موضوعات مطالعاتی در زمینه مدیریت رفتار سازمانی می باشند که مقالات داخلی و خارجی متعددی نیز در این زمینه به چاپ رسیده اند، در نتیجه در نگارش این محصول نیز به معتبرترین آنها ارجاع داده شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید علاوه بر آشنایی با این ساختارها، ایده های تحقیقاتی جدیدی نیز برای موضوع پروپوزال خود بیابید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

فرهنگ سازمانی و خلاقیت


نقد و بررسی‌ها

  1. احمدي

    عاليست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi