دانلود پروپوزال ارتباط بین جو سازمانی با استرس شغلی و چارچوب های خلاقیت در کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط بین جو سازمانی با استرس شغلی و چارچوب های خلاقیت در کارکنان (مطالعه موردی: اداره کل بیمه سلامت در استان گلستان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Organizational Climate and Job Stress and Creativity Frameworks of Employees (Case Study: Health Insurance Organization of Golestan Province)

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت دولتی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

اقتصاد جهانی، تغییرات اساسی و بنیادی برای واحدهای تجاری سراسر جهان بوجود آورده است. این تغییرات همه سازمان ها را وادار می کند تا  بدقت اهداف خود را ارزیابی کنند و توجه بیشتری به انتخاب و دنبال کردن استراتژی های بهتر برای دستیابی به سطوح بالاتر موفقیت، داشته باشند. اساساً مواردی مختلفی از سازمان ها وجود دارند که بصورت بنیادی ساختار عملکردی خود را در پاسخ به تغییرات سریع و زیاد محیط های درونی و بیرونی خود، بازسازی کرده اند. کشورهای مدرن همیشه نیاز به ایجاد انقلاب در ذهن مدیران و کارکنان دارند، بگونه ای که مفهوم سازمان، کیفیت، کار و رقابت در ذهنشان تغییر کند. تحت چنین شرایطی، صاحبان کسب و کار برای تزریق خون جدید در کالبد اقتصاد از طریق خلاقیت، نوآوری، ماندگاری، اطمینان و تحمل ابهام و برای برداشتن یک گام موثر برای حل بحران اشتغال، لازم می باشند. دیگران سریعاً آنچه که اکثر واحدهای تجاری آنرا مزیت رقابتی در برابر رقبای دیگرشان در نظر می گیرند، تقلید می کنند. بنابراین، مدیران سازمان دائماً مزیت های جدیدی با ترکیبی جدید از منابع خود، فراهم می کنند، در اینجا اهمیت منابع انسانی خلاق در سازمان ها مورد تاکید قرار گرفته است و با داشتن چنین افرادی، یک سازمان می تواند خود را به عنوان یک نهاد پیشرو و خلاق، معرفی کند. وجود زمینه مناسب برای فعالیت های خلاق فردی و سازمانی و همچنین پشتیبانی محیط بیرونی این فعالیت ها نقش اساسی برای موفقیت سازمان ها ایفا می کند. بنابراین، یکی از عواملی که باعث تبدیل وجهه اقتصادی، اجتماعی و صنعتی یک کشور می شود، بهره گیری از روح خلاقیت انسانی می باشد. در بازارهای رقابتی جهانی، سرمایه گذاری کلاسیک به تدریج قدرت خود را از دست می دهد و کسانی که روح خلاق دارند، زندگی اجتماعی اقتصادی خود را در عرصه بین المللی ادامه می دهند. برای بررسی صحیح این مسئله، ساختن یک محیط مناسب، یک اولویت است. اقلیم سازمانی مناسب می تواند در انگیزش و بهبود اخلاق افراد و مشارکت در تصمیم گیری و افزایش خلاقیت و نوآوری آنها موثر باشد و به عنوان یک منبع عمده سلامت روان کارکنان، در نظر گرفته شود. اما، جو سازمانی ضعیف نیز می تواند یک منبع عمده تنش و استرس باشد.

این پروپوزال نیز با هدف قرار دادن موضوع فوق الذکر، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز به طور کامل در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در جهت یادگیری این ساختارها بوده و الهام بخش موضوعات پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

جو سازمانی و استرس و خلاقیت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط بین جو سازمانی با استرس شغلی و چارچوب های خلاقیت در کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − نه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi