دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط جو سازمانی و شاخص های موثر بر فرسودگی شغلی کارمندان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط جو سازمانی و شاخص های موثر بر فرسودگی شغلی کارمندان (مطالعه موردی: کارکنان دانشگاه های بندرعباس)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Organizational Climate and Indicators Affecting Staff Burnout (Case Study: Bandar Abbas Universities Staff)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

در سال های اخیر، توجه به موضوعات و مسائل مرتبط با بهبود و ارتقای محیطی مبتنی بر رفاه سازمانی و فردی در راستای موفقیت تجاری، افزایش یافته است. جو سازمانی می تواند روی رفتار افراد در پذیرش تقاضاهای سازمانی که در آن کار می کند، تاثیر گذار باشد. در همین راستا بررسی رابطه بین ابعاد جو سازمانی و پدیده فرسودگی شغلی کارکنان مانند ریسک های روانشناختی – اجتماعی، اهمیت یافته است. این پدیده می تواند در کارکنان سازمان های مختلفی رخ دهد، مانند کارمندانی که در مواجهه مستقیم با مشتریان هستند، یا افرادی که در بخش خدماتی یا تولیدی کار می کنند.

ریسک های روانشناختی به عنوان جنبه هایی از برنامه ریزی، سازمان و مدیریت کار و زمینه های محیطی و اجتماعی آنها تعریف شده اند که می توانند منجر به یک سری آسیب های روانی، اجتماعی و فیزیکی گردند. فرسودگی شغلی نیز سندرومی است که نوع خاصی از واکنش منفی به استرس می باشد. این سندروم اشاره به یک سری شرایط خستگی فیزیکی و روحی دارد در افراد بر اساس تنش های شدید محیطی در تماس با افراد ایجاد می گردد.

جو سازمانی نیز یک ساختار روانشناختی است که اشاره به درک ایجاد شده در افراد از محیط کارشان دارد. این محیط هم نتیجه رفتار افراد و گروه ها در ساختارهای سازمانی بوده و هم عامل تعیین کننده ای در پیشبرد آن می باشد.

این پروپوزال نیز برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی در آن رعایت شده است. مفاهیم مدیریت رفتار سازمانی و بررسی رفتار کارکنان جزو موضوعات مورد توجه پژوهشگران دانشگاهی بوده و مقالات زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در این پروپوزال نیز به تعدادی از مرتبط ترین آنها با این موضوع اشاره شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای پژوهشگران باشد و همچنین دانشجویان نیز با مطالعه این محصول می توانند آشنایی بیشتری با چارچوب های یک پروپوزال پیدا کرده و نهایتا پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایند.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط جو سازمانی و شاخص های موثر بر فرسودگی شغلی کارمندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.