دانلود پروپوزال ارتباط رفتار شهروندی سازمانی با مشخصه های شخصی و هوش هیجانی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط رفتار شهروندی سازمانی با مشخصه های شخصی و هوش هیجانی (مطالعه موردی: دبیران تربیت بدنی در کرمانشاه)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Organizational Citizenship Behavior and Personal Characteristics and Emotional Intelligence (Case Study: Physical Education Teacher in Kermanshah)

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

منابع انسانی، سرمایه اصلی هر سازمان آموزشی را تشکیل داده و همکاری و تعامل این منابع ارزشمند، مهم ترین فاکتور کلیدی در موفقیت سازمانی های آموزشی محسوب می گردد. در این رابطه، هوش هیجانی، یکی از المان هایی است که روابط و تعاملات سازمانی را تحت شعاع قرار می دهد و مطمئنا در رسیدن سازمان به اهدافش، نقشی حیاتی ایفا می کند. امروزه، علم به قدرت و تاثیر احساسات ذهنی انسان ها پی برده و موقعیت احساسات و عواطف در فعالیت ها، رفتارها و شخصیت فردی را کشف و تشریح کرده است. محققین زیادی به بررسی ویژگی های کیفی افراد مانند همدلی، آگاهی از خود و کنترل احساسات و عواطف پرداخته اند. هوش هیجانی و قابلیت های آن منجر به ارتقای عملکرد کارکنان و بازده سازمانی می گردد. احساسات، بخش مهمی از تجارب انسانی هستند که در هر نوع تعامل انسانی حضور دارند (مخصوصا، هوش هیجانی به ما در درک روابط کاری کمک می کنند). عنصر دیگری که موفقیت های سازمانی را تحت تاثیر قرار می دهد، “رفتار شهروندی سازمانی” است. رفتار شهروندی سازمانی، مفهوم جدیدی است که در اوایل دهه 1980 معرفی شد. این رفتارها، نوعی رفتار فراتر از نقش هستند که از کارکنان انتظار می رود برای کمک به دیگران و سازمان انجام دهند. این رفتارها، اختیاری و داوطلبانه بوده و سیستم تنبیه و پاداش تاثیری روی آنها ندارد. ساختار این رفتارها به دنبال شناسایی، مدیریت و ارزیابی رفتارهای فرانقش کارکنانی است که در یک سازمان کار می کنند و منجر به بهره وری سازمانی می گردد.

این پروپوزال نیز به دنبال یافتن ارتباط بین رفتارهای شهروندی سازمانی و ویژگی های شخصیتی و هوش هیجانی بوده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و چارچوب های پروپوزال نویسی از جمله بررسی متغیرها در قالب مدل مفهومی، روش تحقیق، جنبه های نوآورانه، جامعه آماری و ابزارهای جمع آوری و تحلیل متغیرها از جامعه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های جدیدی بوده و علاوه بر این دانشجو با مطالعه آن می تواند با چارچوب های پروپوزال نویسی آشنا شده و موضوع مناسبی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نماید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط رفتار شهروندی سازمانی با مشخصه های شخصی و هوش هیجانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.