دانلود ترجمه مقاله مکان یابی بهینه خازن و منابع تولید پراکنده برای حداقل سازی تلفات توان

عنوان فارسی

مکان یابی منابع تولید پراکنده و خازن بهینه در شبکه های توزیع توان برای حداقل سازی تلفات توان

عنوان انگلیسی

Optimal Distributed Generation and Capacitor placement in Power Distribution Networks for Power Loss Minimization

کلمات کلیدی :

  تولید پراکنده؛ مکان یابی خازن؛ الگوریتم بهینه سازی غذایابی باکتری؛ به حداقل رسانی تلفات توان؛ سیستم توزیع

درسهای مرتبط سیستم های توزیع انرژی؛ انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 19
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. فرمولاسیون مسئله 3. تحلیل حساسیت برای قراردهی DG و خازن 4.نمای کلی از BFOA 5. کاربرد BFOA در حداقل سازی اتلاف توان 6. نتایج و بحث 7. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

این مقاله تکنیک ترکیبی جدیدی را برای حداقل سازی تلفات توان در سیستم توزیع با نصب DG به همراه قرار دهی خازن ارایه می دهد. تحلیل حساسیت برای شناسایی مکان های نماینده بهینه DG ها و خازن به کار می رود. الگوریتم بهینه سازی جست و جوی غذا توسط باکتری (BFOA) برای کشف اندازه بهینه DG ها و خازن ها به کار رفته است. BFOA تکنیک هوشمند دسته ای است که سیاست های جست و جوی غذا گروهی وتکی (منفرد) را در باکتری E. COLI به عنوان فرایند بهینه سازی توزیع شده مدل می کند. محدودیت های فنی جریان شاخه و ولتاژ خازن حامل در تخمین تابع هدف به کار رفته اند. موارد مختلفی از قراردهی DG و خازن برای تخمین کارکرد روش ارایه شده در نظر گرفته شده اند. روش ارایه شده در سیستم توزیع شعاعی IEEE دارای 33 شین آزمایش شده و نتایج به دست آمده امیدبخش هستند

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents a new combined technique for minimizing the power loss in distribution system by optimal Distributed Generation (DG) installation together with capacitor placement. Sensitivity analysis is used to identify the optimal candidate locations of DGs and capacitor placement. Bacterial Foraging Optimization Algorithm (BFOA) is applied to find the optimal size of DGs and capacitors. BFOA is a swarm intelligence technique which models the individual and group foraging policies of the E. coli bacteria as a distributed optimization process. The technical constraints of voltage and branch current carrying capacity are included in the assessment of the objective function. Different cases of DG and capacitor placement are considered to assess the performance of the proposed method. Proposed method has been tested on IEEE 33-bus radial distribution system and the results obtained are encouraging.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

کاهش تلفات توان بوسیله مکان یابی بهینه خازن و منابع تولید پراکنده

امروزه برای کاهش تلفات سیستم های توزیع استفاده از منابع تولید پراکنده در دستور کار دولتها قرار گرفته است. منابع تولید پراکنده نه تنها مزایایی نظیر کاهش تلفات شبکه و بهبود پروفیل ولتاژ دارند، بلکه در بهبود قابلیت اطمینان سیستم قدرت و همچنین مسائلی نظیر کاهش آلودگی و زیست محیطی می توانند نقش موثری از خود نشان دهند. در حالت کلی امروزه به موضوع منابع تولید پراکنده و به خصوص جایابی DG و خازن در سیستم های قدرت، توجه زیادی می شود و این موضوع از جمله موضوعات نو و مورد نیاز برای طراحی سیستم های الکتریکی بوده و دانشجویان زیادی در رابطه با موضوع مکانیابی یا همان جایابی خازن و DG کار می کنند.

مکان یابی بهینه خازن و منابع تولید پراکنده

شکل بالا یک خازن را نشان می دهد که در قسمتی از سیستم الکتریکی قرار گرفته و کار افزایش توان راکتیو آن هم با استفاده از PLC را بر عهده دارد و در مواقع نیاز ، توان راکتیو به شبکه تزریق می کند تا از افت ولتاژ در برخی قسمت ها جلوگیری کند.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مکان یابی بهینه خازن و منابع تولید پراکنده برای حداقل سازی تلفات توان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi