دانلود ترجمه مقاله تخصیص تولید پراکنده بهینه برای کنترل توان راکتیو

عنوان فارسی :

تخصیص تولید پراکنده بهینه برای کنترل توان راکتیو

عنوان انگلیسی :

Optimal distributed generation allocation for reactive power control

کلمات کلیدی :

  تولید پراکنده؛ سیستم های فتوولتائیک؛ تخصیص بهینه مکان

درسهای مرتبط : کنترل توان راکتیو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 28
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بیان مسأله 3. کنترل Volt/Var 4. الگوریتم ژنتیک 5. مطالعه موردی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

One of the main concerns of utilities is to minimise voltage variations along their feeders when they enhance their networks by various distributed generation (DG) systems that have uncertainty in their output. Furthermore, such DG systems can provide reactive power to the grid. Thus, the objective of this study is to optimally allocate locations and capacities of DG systems, particularly photovoltaic systems in this study, on distribution networks that host DG inverters with the capability of reactive power control, in other words, Volt/Var management and control. For this purpose, this study proposes a hybrid method based on optimal reactive power control and genetic algorithms. The proposed method is verified in well-known test feeders.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – یکی از نگرانی های عمده تأمین کنندگان توان، به حداقل رسانی نوسانات ولتاژ در فیدرها زمانی است که قصد گسترش شبکه را با استفاده از سیستم های تولید پراکنده مختلفی دارند که عدم قطعیت هایی در خروجی آنها مشاهده می شود. علاوه بر این، چنین سیستم های DG می توانند توان راکتیو را در شبکه فراهم کنند. بنابراین، هدف این تحقیق، تخصیص بهینه مکان و ظرفیت سیستم های DG مخصوصاً سیستم های فتوولتائیک، روی شبکه های توزیعی است که اینورترهای DG را با قابلیت کنترل توان راکتیو به کار گرفته و به عبارت دیگر Volt/Var را کنترل و مدیریت می کنند. برای این منظور، این مطالعه یک روش ترکیبی مبتنی بر کنترل توان راکتیو بهینه و الگوریتم های ژنتیک ارائه داده است. روش پیشنهادی روی فیدرهای تست تأیید اعتبار شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تخصیص تولید پراکنده بهینه برای کنترل توان راکتیو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − سیزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.