دانلود ترجمه مقاله رویکردی برای کنترل توان راکتیو بانک های خازنی

عنوان فارسی :

رویکردی برای کنترل توان راکتیو بانک های خازنی در شبکه های توزیعی و صنعتی

عنوان انگلیسی :

One approach for reactive power control of capacitor banks in distribution and industrial networks

کلمات کلیدی :

  بانک خازنی؛ راکتور؛ کنترل توان راکتیو؛ شبکه های توزیعی و صنعتی

درسهای مرتبط : کنترل توان راکتیو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 24
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. طراحی و عملکرد جبرانساز 3. نتایج عددی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents an efficient solution for reactive power control of capacitor bank using changes in reactance of connected reactor. This solution ensures smooth control of reactive power of capacitor banks as important operational characteristic for maintaining the quality of supply. The proposed method works for a wide-range of reactive power variations in the system and is capable of injecting or absorbing reactive power when necessary. This control method can be successfully used in distribution and industrial networks where many loads vary their demand for reactive power. Other applications of this method are voltage regulation, power-factor correction and reactive power compensation. The effectiveness of the proposed method is demonstrated through the case studies in order to prove its feasibility for improvement of voltage profile and reduction of power losses.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، راه حلی کارآمد برای کنترل توان راکتیو بانک های خازنی با استفاده از تغییرات در راکتانس راکتور متصل ارائه داده است. این روش، کنترل هموار توان راکتیو بانک های خازنی را به عنوان مشخصه عملیاتی مهمی برای حفظ کیفیت عرضه توان تضمین می کند. روش پیشنهادی برای طیف گسترده ای از تغییرات توان راکتیو در سیستم عمل کرده و قادر به تزریق یا جذب توان راکتیو در صورت نیاز می باشد. این روش کنترلی را می توان به طور موفق در شبکه های توزیعی و صنعتی مورد استفاده قرار داد که در آنها در آنها بارهای زیادی تقاضای خود برای توان راکتیو را تغییر می دهند. کاربرد دیگر این روش، تنظیم ولتاژ، اصلاح ضریب توان و جبرانسازی توان راکتیو می باشد. کارایی روش پیشنهادی با استفاده از یک سری مطالعات موردی به منظور اثبات امکان پذیری آن برای بهبود پروفیل ولتاژی و کاهش تلفات توان نشان داده شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله رویکردی برای کنترل توان راکتیو بانک های خازنی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.