دانلود پروپوزال ارتباط انگیزش شغلی، خلاقیت و تعهد سازمانی و استرس

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط انگیزش شغلی، خلاقیت و تعهد سازمانی و استرس محیط کار

عنوان انگلیسی :

Study on the relationship between job motivation, creativity and organizational commitment and workplace stress

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

منابع انسانی یکی از ارزشمندترین سرمایه های هر سازمانی می باشد، چرا که عوامل دیگر مانند تکنولوژی و سرمایه، وابسته به نیروی انسانی هستند. جوامعی که به پیشرفت ها و دستاوردهای بالایی رسیده اند، قادر بوده اند تا استعداد نهفته در افراد را شکوفا کنند، مخصوصا گروه ها و سازمان هایی که از اهمیت نیروی انسانی در افزایش سودآوری، ارزش قدرت تعهد به کار و استفاده از انرژی مدیریت برای خلق محیطی که کارکنان بتوانند حداکثر توان خود را در راستای بهبود عملکرد کل به کار گیرند، آگاه بودند. مدیریت مبتنی بر دانش با تمرکز بر یادگیری و خلاقیت می تواند مسیرهای جدیدی را به مدیران و رهبران در راستای بهبود عملکرد سازمان، ایجاد نماید. انگیزش شغلی می تواند تاثیر به سزایی روی عملکرد کارکنان داشته باشد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این مفاهیم به بررسی تاثیرات انگیزش شغلی بر تعهد و خلاقیت سازمان کارکنان و نیز استرس در آنها پرداخته است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. در نگارش این پروپوزال از جدیدترین مقالات منتشر شده در این حوزه مطالعاتی استفاده شده است. ساختارهای یک پروپوزال استاندارد از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای جمع آوری و تحلیل داده ها و نیز جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این پروپوزال می تواند زمینه ساز ایده های جدیدی برای پژوهشگران در کشف موضوعات جدید برای اهداف مطالعاتی شان باشد. همچنین شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با چارچوب های یک پروپوزال کسب کرده و برای اهداف دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

تعهد سازمانی و انگیزش


دیدگاهها

  1. رضوی

    خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.