دانلود ترجمه مقاله مدل سازی یک سیستم CHP با ذخیره الکتریکی و حرارتی

عنوان فارسی :

مدل سازی یک سیستم CHP با ذخیره الکتریکی و حرارتی

عنوان انگلیسی :

Modelling of a CHP system with electrical and thermal storage

کلمات کلیدی :

  CHP؛ ذخیره الکتریکی؛ موتور احتراق داخلی؛ ذخیره حرارتی

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 9
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. طرح پیشنهادی 3. نتایج و بحث و بررسی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Decentralised energy generation is increasing in popularity because it provides for higher efficiencies and is consequently more environment friendly than the current centralised solutions. Most of the inefficiencies of centralised power stations lie in the large amount of waste heat. This is largely overcome when using Combined Heat and Power systems where the heat as well as the electrical output is used, but these outputs are generally constant, while any demand would be continuously fluctuating. The only way to deal with this imbalance between supply and demand is through the use of energy storage, and therefore this paper investigates the benefits of combining energy storage systems with a CHP system to determine the potential efficiency improvements from such a combination. A full model of this system, which consisted of several sub-models to deal with the various elements of energy generation and storage was developed in Matlab/Simulink and used for simulation using some real-life demand data. The results show that through the addition of correctly sized thermal and electrical storage to a CHP system, the CHP system is able to run continuously at optimal efficiency.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – محبوبیت تولید غیر متمرکز انرژی رو به افزایش است زیرا کارایی بیشتری ارائه کرده و در نتیجه بیش از راه حل های متمرکز فعلی با محیط زیست سازگار است. اکثر ناکارآمدی ایستگاه های متمرکز به واسطه مقدار بالای اتلاف حرارت آنها می باشد. با استفاده از سیستم های ترکیبی حرارت و توان، این مسأله به میزان زیادی برطرف می شود که در آن از حرارت و نیز خروجی الکتریکی استفاده می شود اما این خروجی معمولاً ثابت است، در حالی که تقاضا پیوسته در حال نوسان می باشد. تنها راه مقابله با این عدم تعادل بین عرضه و تقاضا، استفاده از ذخیره انرژی می باشد و از این رو، این مقاله به بررسی مزایای ترکیب سیستم های ذخیره انرژی با سیستم CHP جهت تعیین بهبود کارایی بالقوه ناشی از این ترکیب می پردازد. مدل کامل این سیستم که از چند مدل فرعی برای پرداختن به بخش های مختلف تولید و ذخیره انرژی تشکیل شده است، در Matlab/Simulink توسعه یافته و برای شبیه سازی با استفاده از برخی داده های واقعی تقاضا بکار برده شده است. نتایج نشان می دهد که از طریق افزودن ذخیره حرارتی و الکتریکی با اندازه مناسب به سیستم CHP، این سیستم قادر است به طور پیوسته با راندمان بهینه فعالیت نماید.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدل سازی یک سیستم CHP با ذخیره الکتریکی و حرارتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.