دانلود ترجمه مقاله مدل سازی و شبیه سازی یک ریزشبکه ترکیبی با مبدلهای الکترونیک قدرت پشت به پشت

عنوان فارسی :

مدل سازی و شبیه سازی یک ریزشبکه ترکیبی با مبدلهای الکترونیک قدرت پشت به پشت

عنوان انگلیسی :

Modeling and Simulation of a Hybrid Micro-grid with Back to Back Power Electronic Converters

کلمات کلیدی :

  ریزشبکه ترکیبی؛ مبدل پشت به پشت؛ تولید پراکنده

درسهای مرتبط : انرژی های نو ؛ الکترونیک قدرت ؛ شبکه های هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : Energy and Sustainable Development
سال انتشار : 1394 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
8,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- ساختار سیستم 3- کنترل ریزشبکه DC 4- کنترل ریزشبکه AC 5- کنترل مبدل پشت به پشت 6- شبیه سازی 7- نتایج و بررسی ها 8- نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Abstract The necessity of an AC or DC microgrid is governed by available micro sources and connected loads. A hybrid structure can ensure a sustainable configuration blending both the forms. In this paper, a hybrid microgrid structure for a grid connected microgrid with DC connection at back to back (B2B) converters is proposed. While a B2B connection between two AC systems could bestow a reliable, isolated and efficient coupling, an extra DC bus connection can facilitate use of the DC micro sources. The DC bus can supply the local DC loads and can also trade part of the power with the AC grids. The voltage support at the DC link (of the B2B converters) can be used for the DC bus formation. Different power management strategies with fixed power references or decentralized power distribution in AC/DC sides are proposed and validated with simulations in Matlab/simulink.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – یک شبکه کوچک AC یا DC توسط منابع کوچک موجود و بارهای متصل اداره می شود. ساختار هیبریدی می تواند یک پیکربندی پایدار از ترکیب هر دو شکل را تضمین کند. در این مقاله، یک ساختار ریزشبکه ترکیبی برای یک ریزشبکه متصل به شبکه با اتصال DC با مبدلهای پشت به پشت (B2B) ارائه شده است. در حالی که یک اتصال B2B بین دو سیستم AC می تواند یک جفت قابل اعتماد، جدا شده و کارآمد را نتیجه دهد، اتصال یک باس DC اضافی نیز می تواند استفاده از منابع میکرو DC را تسهیل کند. باس DC می تواند بارهای DC محلی را تغذیه کند و همچنین می تواند بخشی از توان را با شبکه های AC تبادل کند. ساپورت ولتاژ در لینک DC (مبدل B2B) را می توان برای تشکیل باس DC استفاده کرد. استراتژی های مدیریت توان مختلف با مراجع توان ثابت و یا توزیع توان غیر متمرکز در طرف AC / DC ارائه شده و با شبیه سازی در MATLAB / SIMULINK اعتبارسنجی شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 8,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مدل سازی و شبیه سازی یک ریزشبکه ترکیبی با مبدلهای الکترونیک قدرت پشت به پشت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.