دانلود پروپوزال ارائه مدلی جهت بررسی ارتباط چارچوب های سرمایه انسانی با عملکرد منابع انسانی

عنوان فارسی :

ارائه مدلی جهت بررسی ارتباط چارچوب های سرمایه انسانی با عملکرد منابع انسانی در سازمان های دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد

عنوان انگلیسی :

Providing a Model to Investigate the Relationship between Human Capital Frameworks and Human Resource Performance in Government Agencies in Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad Province

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال حاوی یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

دانش و مهارتهای افراد بعنوان سرمایه انسانی (HC) شناخته می شوند؛ HC هسته سرمایه فکری (IC) بوده و محرک عملکرد سازمانی نیز می باشد. افراد، بزرگترین سرمایه سازمانها می باشند و IC را ارائه می دهند که محرک تمایز و ارزش افزوده است. سرمایه انسانی را می توان در زمینه اقتصادی، بعنوان عامل تولید تعریف کرد. برخی از محققین، این شاخصه را بصورت عبارت اقتصادی و جهت توصیف مهارتها و دانشی ارائه کرده اند که افراد از آن برای توصیف نوآوری و بهره وری عملکرد شغلی استفاده می کنند. بعلاوه، محققین این مولفه را بصورت ذخیره دانش و مهارتهای کاری حاصل از آموزش و تحصیلاتی تعریف کرده اند که بهره وری کار را بهبود می بخشند. HC سرمایه گذاری برروی مهارتها و دانشی است که دانشکده و کارکنان در فرایند ارتقاء به آموزش دهندگان، محققین، نوآوران و رهبران برجسته، به آنها نیاز دارند. تعدادی از پژوهشگران نیز بر این باورند که HC عامل ناملموس تولید می باشد که از فکر، مهارتها و شایستگی های انسانی برای تولید و تامین کالا و خدمات بهره می گیرد. خلاصه اینکه، سرمایه انسانی، دانش و مهارتهای انسانی را نشان می دهد؛ این مولفه، تحت مالکیت سازمان نیست، بلکه می توان آن را اجاره کرد؛ HC در ذهن افراد است (دارایی شخصی) و در نهایت، زمانیکه افراد سازمان را ترک می کنند، HC نیز همراه آنها سازمان را ترک می کند. برنامه ریزی استراتژیک سرمایه انسانی، دو نیاز مهم دارد:

  • همسو کردن برنامه HC سازمان با اهداف برنامه ریزی و ماموریت نوظهور و فعلی آن،
  • ارائه استراتژیهای بلندمدت برای کسب، توسعه و حفظ کارکنان جهت دستیابی به اهداف برنامه ریزی شده.

بدون HC نمی توان کاری انجام داد؛ بدون آموزش، توسعه، درک و مدیریت خوب HC، سازمانهای مدرن نمی توانند چالش های عصر جهانی سازی را حل کنند. تامین افراد مورد نیاز، فرایندی است که تضمین می کند سازمان HC مورد نیاز را تامین کرده و برای بهره وری استفاده خواهد کرد.

این پروپوزال نیز به بررسی ارتباط سرمایه انسانی با عملکرد منابع انسانی در سازمان های دولتی پرداخته و یک مطالعه موردی نیز در آن انجام شده است. این پروپوزال برای مبحث مدیریت منابع انسانی آماده شده و برای استفاده در مقطع دکتری نیز مناسب می باشد. همچنین ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و مطالعه آن می تواند ابزار کارآمدی جهت آشنایی بیشتر با این ساختارها برای دانشجویان گرامی باشد. همچنین مطالعه این پروپوزال می تواند ایده های پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آتی به ارمغان بیاورد.

در ادامه، بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

سرمایه انسانی و بهره وری نیروی انسانی


نقد و بررسی‌ها

  1. امیر

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.