دانلود پروپوزال ارائه یک مدل چند هدفه فازی برای گزینش تامین کننده سبز

عنوان فارسی

ارائه یک مدل چند هدفه فازی برای گزینش تامین کننده سبز (مطالعه موردی: شرکت توان شیمی گلستان)

عنوان انگلیسی

A Fuzzy Multi Objective Model for Green Supplier Selection (Case Study: Tavan Shimi Golestan Co.)

رشته مرتبط

  مدیریت زنجیره تامین

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

طی دهه های اخیر، توسعه پایدار در سراسر جهان اهمیت زیادی کسب کرده است. کمیسیون محیط زیست و توسعه جهانی، در گزارش “آینده مشترک ما”، توسعه پایدار را بصورت تامین منابع مورد نیاز افراد، بدون تاثیر بر منابع مورد نیاز افراد در آینده توضیح داد. در گزارش دیده می شود که توسعه بلندمدت در صورتی موفق خواهد بود که مسائل اقتصادی، محیطی و اجتماعی مدنظر باشند. مطالعات متعددی نشان دادند که با ورود پایداری به طرح ها و سیاست ها، تامین اهداف زیست محیطی و اجتماعی، همراه با اهداف اقتصادی نه تنها برای بخش دولتی، بلکه برای بخش خصوصی همچون ساخت و ساز، شیلات، معدن و حمل و نقل مهم بوده است.

علیرغم مطالعاتی که به بحث درباره پایداری در مقیاس شرکتها پرداخته اند، گروهی از محققین پیشنهاد داده اند که مدیریت محیط زیست نباید محدود به شرکتها باشد و باید شامل کل زنجیره تامین گردد یعنی  شرکتهای دخیل در کل عمر محصول را دربرگیرد. بدین منظور، درک GSCM (مدیریت زنجیره تامین سبز) طی سالهای 1990، زمانیکه رقابت روند روزافزونی داشت، دیده شد. GSCM بصورت مشارکت مسائل سبز و محیط زیست در فرایندهای زنجیره تامین تعریف شده و شامل طراحی محصول تا بازیافت کالاها در پایان عمر آن می باشد. انتخاب تامین کننده، سابقا نقش مهمی در زنجیره تامین داشت چون در افزایش کیفیت محصول و رضایت مشتری، سهم بسزایی دارد. با روندهای اخیر، توسعه پایداری و GSCM مهمتر شده است. بنابراین، توسعه مدلی برای انتخاب تامین کنندگان سبز، جهت حفظ پایداری در زنجیره تامین ضروری است. فرایند انتخاب تامین کننده در زنجیره تامین قدیمی، انتخاب تامین کننده سبز در GSCM نامیده شده و بخش اصلی GSCM محسوب می گردد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این موضوع، برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و هدف آن نیز ارائه مدلی در راستای گزینش تامین کنندگان سبز در زنجیره تامین می باشد. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و در همین راستا، پس از بخش بیان مساله و پیشینه مطالعاتی، به ارائه سوالات و فرضیه های پژوهشی پرداخته شده است، در ادامه نیز اهداف و جنبه های نوآوری تحقیق بیان شده و روش تحقیق به کار گرفته شده در این تحقیق نیز ارائه شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید با کلیات ساختارهای پروپوزال نویسی آشنا شده و همچنین، موضوعات مشابهی را نیز برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

انتخاب تامین کنندگان سبز


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارائه یک مدل چند هدفه فازی برای گزینش تامین کننده سبز”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi