دانلود ترجمه مقاله مکانیسم اعتماد مبتنی بر کد موبایل برای شناسایی حملات داخلی در IoT

عنوان فارسی

مکانیسم اعتماد مبتنی بر کد موبایل برای شناسایی حملات داخلی در اینترنت اشیا متصل به گره حسگر

عنوان انگلیسی

A Mobile Code-driven Trust Mechanism for detecting internal attacks in sensor node-powered IoT

کلمات کلیدی :

  انرژی؛ اینترنت اشیا؛ کد موبایل؛ گره حسگر؛ اعتماد

درسهای مرتبط اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 38
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
69,600 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه تحقیق 3. اعتماد و کد موبایل برای SNها 4. آزمایش ها 5. کارهای مرتبط 6. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – استفاده از اینترنت اشیا (IoT) در همه جا عرصه جدیدی از گره های حسگر بی سیم (SN) را پدید آورده است که ممکن است همانند بخش های نرم افزاری و سخت افزاری دیگر در معرض حمله قرار گیرند. متاسفانه یکی از مسائل حل نشده و چالش برانگیز در این حوزه این است که تا چه حدی می توان به SNهای قانونی اعتماد کرد. در این مقاله مکانیسم اعتماد مبتنی بر کد موبایل (MCTM) بر اساس شبکه تعریف شده با نرم افزار و مقرون به صرفه از نظر انرژی با ارزیابی اعتماد SNها بر اساس رفتارهای ارسال برای پرداختن به این مسئله ارائه می شود. MCTM از کد موبایل برای دیدن SNها بر اساس برنامه مسیر از پیش تعیین شده آنها در گردآوری جزئیات لازم درباره این SNها برای ارزیابی اعتمادشان استفاده می کند. نتایج حاصل از آزمایش ها عملکرد بهتر این روش را نسبت به تازه ترین روش های دیگر مدیریت کم مصرف بر اساس شبکه تعریف شده با نرم افزار (SDN) برای SNها نشان می دهد. سربار پیام تا حدود 50% کاهش می یابد و در نتیجه انرژی کمتری در شناسایی SNهای خرابکار مصرف می شود.

نمونه متن انگلیسی مقاله

The ubiquitous use of Internet-of-Things (IoT) is enabling a new era of wireless Sensor Nodes (SNs) that can be subject to attacks like any other piece of hardware and software. Unfortunately, an open and challenging issue is to what extent legitimate SNs can be trusted. This paper presents an energy-efficient, software-defined-network-based Mobile Code-driven Trust Mechanism (MCTM) for addressing this issue by assessing trust of SNs based on their forwarding behaviors. MCTM uses mobile code to visit the SNs based on pre-defined itineraries while collecting necessary details about these SNs in preparation for assessing their trust. The results gained from the experiments demonstrate a superior performance over a state-of-art technique that is energy-efficient management based on Software-Defined Network (SDN) for SNs. Message overhead is reduced by approximately 50%, which results in consuming less energy when detecting malicious SNs.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 17 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 69,600 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مکانیسم اعتماد مبتنی بر کد موبایل برای شناسایی حملات داخلی در IoT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi