دانلود ترجمه مقاله برنامه ریزی بهینه ریزشبکه برای فراهم کردن انعطاف پذیری عملیاتی

عنوان فارسی

برنامه ریزی بهینه ریزشبکه برای فراهم کردن انعطاف پذیری عملیاتی در بهره برداری شبکه اصلی

عنوان انگلیسی

Optimal microgrid scheduling to provide operational flexibility in main grid operation

کلمات کلیدی :

  ریزشبکه؛ قابلیت رمپینگ انعطاف پذیر؛ بهره برداری سیستم قدرت؛ عملکرد جزیره ای

درسهای مرتبط بهره برداری از سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 14
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
68,800 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. فرمولاسیون ریاضیاتی 3. مطالعه عددی 4. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – نفوذ منابع انرژی تجدیدپذیر در سیستم های قدرت، افزایش یافته است تا نگرانی های مربوط به مسائل زیست محیطی، گرمایش زمین و افزایش قیمت سوخت را برطرف کند. با این حال، گهگاهی بودن و عدم قطعیت خروجی توان از منابع انرژی تجدیدپذیر، مسائل چالش برانگیزی برای بهره برداری از سیستم قدرت بوجود می آورند که توجه را به سمت نیاز به انعطاف پذیری عملیاتی جلب می کنند. در این مقاله، یک روش برنامه ریزی بهینه برای یک ریزشبکه را پیشنهاد می دهیم که می تواند قابلیت رمپینگ انعطاف پذیر برای شبکه اصلی فراهم کند. برای بررسی اثربخشی روش پیشنهادی، یک ریزشبکه که یک سیستم ذخیره انرژی و واحدهای تولید قابل دیسپاچ (پخش توان) مقیاس کوچک دارد تا قطع اجباری بار در شرایط اضطراری رخ ندهد، ارائه می شود و شبیه سازی های عددی انجام می شوند. در اینجا، واحدهای سیستم ذخیره انرژی و قابل دسیپاچ را به عنوان فراهم کنندگان قابلیت رمپینگ انعطاف پذیر مورد ملاحظه قرار می دهیم و نشان می دهیم که روش پیشنهادی، بهره برداری بسیار مقرون به صرفه از سیستم توزیع را ممکن می سازد. نتایج شبیه سازی تایید می کنند که عملکرد برنامه ریزی را می توان با استفاده از روش پیشنهادی در مقایسه با روش برنامه ریزی متداول، بهبود بخشید.

نمونه متن انگلیسی مقاله

The penetration of renewable energy sources into power systems has been increasing to mitigate the concerns for the environment, global warming, and rising fuel prices. However, the variability and uncertainty of power output from renewable energy sources raise challenging issues for power system operation, which draws attention to the need for operational flexibility. In this paper, we propose an optimal scheduling method for a microgrid that can provide the flexible ramping capability to the main grid. To investigate the effectiveness of the proposed method, a microgrid, which has an energy storage system and small-scale dispatchable generating units in order to not deploy the involuntary load shedding in an emergency condition, is postulated, and numerical simulations are carried out. We consider the energy storage system and dispatchable units as providers for flexible ramping capability and show that the proposed approach enables highly cost-effective distribution system operation. The simulation results verify that scheduling performance can be improved using the proposed method compared with the conventional scheduling method.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 7 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 5 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 68,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله برنامه ریزی بهینه ریزشبکه برای فراهم کردن انعطاف پذیری عملیاتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi