دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر روش های تربیتی کودکان بر پیشرفت تحصیلی آنها

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر تاثیر روش های تربیتی کودکان بر پیشرفت تحصیلی آنها (مطالعه موردی: دانش آموزان مقطع اول متوسطه در ایلام)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Impact of Pedagogical Methods of Children on their Academic Achievement (Case Study: High School Students in Ilam)

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال به یکی از موضوعات اساسی علم روانشناسی یعنی تربیت کودکان و با تاکید بر تاثیر آن روی پیشرفت ها و درستاوردهای تحصیلی کودکان پرداخته است. علم روانشناسی در چندین سال گذشته پیشرفت های زیادی داشته و موضوع تربیت فرزندان نیز یکی از موضوعات چالش برانگیز آن بوده است و نظر محققین زیادی را به خود جلب کرده و در نتیجه مقالات داخلی و خارجی متعددی در این زمینه به چاپ رسیده است. در این پروپوزال نیز به حسب نیاز از مقالات مرتبط استفاده شده و شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه این محصول علاوه بر اینکه با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی (از جمله جامعه آماری، روش تحقیق، متغیرهای به کار رفته در قالب یک مدل مفهومی، جنبه های نوآورانه، و ابزارهای پژوهشی) آشنا می گردید، موضوع مناسب و مشابهی را نیز بر مبنای این تحقیق برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

همانطور که ذکر شد، پیشرفت های تحصیلی کودکان در محیط مدرسه و نقش والدین در این پیشرفت ها، یکی از موضوعات چالش برانگیز در مطالعات روانشناسی بوده است. یافته های مقالات علمی نشان داده اند که فاکتورهای زیادی می توانند این موضوع را تحت شعاع قرار دهند، از جمله ساختارهای جامعه، رفاه کودکان، عادات فردی و غیره. عوامل فردی مانند هوش عاطفی، جنسیت، سن و انگیزه نیز از جمله عواملی هستند که می توانند تاثیر به سزایی در پیشرفت تحصیلی یک کودک داشته باشند. سوای همه عواملی که روی پیشرفت تحصیلی تاثیرگذار هستند، خانواده بیشترین تاثیر را روی آن دارد چرا که خانواده اولین محیطی است که کودک در آن گام نهاده و رفتارها و شخصیت یک کودک در آن شکل گرفته است.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

پیشرفت تحصیلی


دیدگاهها

  1. سارا اژدری

    خوبه

  2. حجت

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.