دانلود ترجمه مقاله متاورس: نگرانی های مربوط به امنیت و حریم خصوصی

عنوان فارسی

متاورس: نگرانی ها و مسائل مربوط به امنیت و حفظ حریم خصوصی

عنوان انگلیسی

Metaverse: Security and Privacy Concerns

کلمات کلیدی :

  متاورس؛ دنیای مجازی؛ امنیت؛ حریم خصوصی

درسهای مرتبط مهندسی کامپیوتر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : arxiv
سال انتشار : 2022 تعداد رفرنس مقاله : 13
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت :

دانلود پاورپوینت مقاله متاورس: امنیت و حریم خصوصی

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود ترجمه مقاله
76,800 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. نمای کلی متاورس 3. مسائل و دغدغه های مربوط به امنیت و حفظ حریم خصوصی 4. اطلاعات کاربر 5. ارتباطات 6. سناریو 7. کالاها 8. اثر باکت / سطل های جدید 9. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – اصطلاح "متاورس"، یک دنیای مجازی سه بعدی مشابه دنیای واقعی است که از زمان ظهور آن در دهه 1990 همواره با تخیل و تصوراتی همراه بوده است. لازم به ذکر است که در سالهای اخیر با پیدایش و پیشرفت مستمر فناوری‌های مختلف امکان درک متاورس محقق گردیده است و بنابراین مجددا توجه فراینده ای را به خود معطوف کرده است. همچنین متاورس می تواند برای جامعه بشری مزایای فراوانی نظیر کاهش تبعیض، رفع تفاوت های فردی و اجتماعی شدن را نیز در پی داشته باشد. با این وجود، نگرانی ها و مسائلی نیز در زمینه امنیت و حفظ حریم خصوصی متاورس نیز وجود دارد. در مطالعه حاضر، ابتدا مفهوم متاورس را تحلیل نموده و عنوان می‌کنیم که متاورس در مقایسه با سایر فناوری‌های VR، یک اکوسیستم ابر واقعیت مجازی (VR) محسوب می شود. سپس، نگرانی‌ها و دغدغه های مربوط به امنیت و حفظ حریم خصوصی احتمالی را از چهار چشم انداز اطلاعات کاربر، ارتباطات، سناریو و کالاها مطرح نموده و همچنین راه‌حل‌های بالقوه ای را نیز ارائه می دهیم. علاوه بر این، برای پرداختن به دغدغه ها و مسائل امنیتی و حفظ حریم خصوصی از دیدگاه فلسفی، استفاده از اثر باکت های جدید را مطرح کرده و امید داریم که پیشرفت‌هایی را نیز برای جامعه متاورس در پی داشته باشد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

The term "metaverse", a three-dimensional virtual universe similar to the real realm, has always been full of imagination since it was put forward in the 1990s. Recently, it is possible to realize the metaverse with the continuous emergence and progress of various technologies, and thus it has attracted extensive attention again. It may bring a lot of benefits to human society such as reducing discrimination, eliminating individual differences, and socializing. However, everything has security and privacy concerns, which is no exception for the metaverse. In this article, we firstly analyze the concept of the metaverse and propose that it is a super virtual-reality (VR) ecosystem compared with other VR technologies. Then, we carefully analyze and elaborate on possible security and privacy concerns from four perspectives: user information, communication, scenario, and goods, and immediately, the potential solutions are correspondingly put forward. Meanwhile, we propose the need to take advantage of the new buckets effect to comprehensively address security and privacy concerns from a philosophical perspective, which hopefully will bring some progress to the metaverse community.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 16 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 8 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 76,800 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله متاورس: نگرانی های مربوط به امنیت و حریم خصوصی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi