دانلود پروپوزال تاثیر اصول آموزش فراشناخت بر اضطراب و افسردگی داوطلبان عمل جراحی زیبایی بینی

عنوان فارسی

ارزیابی تاثیر اصول آموزش فراشناخت بر اضطراب و افسردگی داوطلبان عمل جراحی زیبایی بینی

عنوان انگلیسی

Evaluating the effect of metacognitive training principles on anxiety and depression of rhinoplasty surgery candidates

رشته مرتبط :

  پزشکی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

پروپوزال پزشکی
قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

با نیم نگاهی به جامعه، متوجه فراگیر شدن انواع عمل های زیبایی مخصوصا عمل های جراحی زیبایی بینی می شویم. البته یک آمار رسمی و تایید شده از تعداد افراد متقاضی جراحی زیبایی بینی در ایران وجود ندارد ولی با نگاهی به آمارهای غیر رسمی می توان متوجه شد که هر ساله بالای سی هزار نفر متقاضی برای اینگونه عمل های جراحی وجود دارد. ولی این موضوع کاملا تایید شده که جراحی بینی، رتبه اول عمل های جراحی زیبایی در ایران را یدک می کشد.

بهتر است بحث را اینگونه پیش ببریم که بشر همواره به دنبال زیبایی بوده و در جوامع امروز نیز که انسان تحت شعاع انواع رسانه های جمعی قرار دارد، خود را با مدل های زیبایی ارائه شده در این رسانه ها مقایسه می کند و تمایل دارد تا جای ممکن خود را شبیه آنها کند؛ ولی مهم است که مرز بین تمایل افراد و شاخص روان رنجوری، درک شود. نارضایتی از ظاهر می تواند عواقب جسمی و روحی زیادی را متوجه افراد کند.

طبق تحقیقات انجام شده، میزان افسردگی و اضطراب در متقاضیان جراحی زیبایی، بسیار بیشتر از افراد غیرمتقاضی می باشد. مطالعات انجام گرفته در موضوع نارضایتی از بدن در چند دهه گذشته، بسیار بوده و در این مطالعات به ارتباط مولفه نارضایتی بدن با عوامل مختلف دیگری همچون افسردگی، استرس، اضطراب، انزوای اجتماعی، روانپریشی، وسواس و … اشاره شده است.

یکی دیگر از مباحث مطرح شده در این پروپوزال، شاخص فراشناخت است. فراشناخت همان چارچوب ها و روال های روان شناختی است که با کنترل افکار سر و کار دارد. بر اساس مطالعات و تئوری های اخیر، فراشناخت یکی از فاکتورهای اساسی در تداول اختلال های روان شناختی است. در این پروپوزال به بررسی و تحلیل نقش آموزش فراشناخت در زمینه اضطراب و افسردگی در بین متقاضیان عمل زیبایی جراحی بینی، پرداخته شده است. این پروپوزال برای رشته های پزشکی مناسب می باشد و در آن، تمامی ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی از جمله بیان مساله، ضرورت، اهداف، فرضیات، پیشینه، روش تحقیق و … رعایت شده اند. شما دانشجویان گرامی به واسطه مطالعه نمونه پروپوزال های مختلف می توانید، درک و آشنایی بیشتری با این ساختارها و چارچوب ها به دست آورید. همچنین مطالعه نمونه پروپوزال های مختلف در یک موضوع خاص می تواند مسیرهای جدیدی را پیش پای محققین و پژوهشگران قرار دهد و ایده های پژوهشی جدیدی را در اختیار آنها بگذارد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن، قرار داده شده است:

آموزش فراشناخت و جراحی زیبایی بینی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر اصول آموزش فراشناخت بر اضطراب و افسردگی داوطلبان عمل جراحی زیبایی بینی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi