دانلود پروپوزال ارتباط رفتارهای فراشناختی و انگیزه تحصیلی با بهبود بازدهی درس ریاضی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط رفتارهای فراشناختی در یک فرد و انگیزه تحصیلی با بهبود بازدهی درس ریاضی در بین دانش آموزان دبیرستانی

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Metacognitive Behaviors in One Person and Educational Motivation by Improving the Effectiveness of Math Lessons among High School Students

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

یک فرد در هر محیطی، رفتارهای سازگار با آن محیط را از خود نشان می دهد. مدرسه نیز به عنوان محیطی کوچک از یک جامعه، مستثنا از این قضیه نیست. در محیط مدرسه، دانش آموزانی با رفتارهای مختلف حضور دارند که این رفتارها ناشی از محیط خانواده و دوستان و فاکتورهای بیشمار دیگری است که شخصیت آن فرد را شکل داده اند. مطمئنا این محیط و عوامل دیگری که ذکر شد روی انگیزه تحصیلی کودکان تاثیرگذار می باشد. در مطالعاتی که در زمینه پیشرفت ها و انگیزه های تحصیلی انجام می گیرد، ریاضیات توجه ویژه محققین را به خود معطوف ساخته است. چرا که ریاضیات یکی از پایه های اصلی آموزشی و پیش نیازی برای ورود به رشته های گوناگون می باشد که مطمئنا آینده شغلی و جایگاه اجتماعی یک فرد را تحت تاثیر قرار می دهد.

انگیزه دلیلی برای اهداف، تمایلات و اقدامات هر فردی می باشد. این انگیزه ها می تواند ناشی از فرهنگ، جامعه و شیوه زندگی هر فرد باشد. انگیزه می تواند دلیل تکرار مداوم یک رفتار خاص در یک فرد برای رسیدن به یک سری اهداف باشد. این انگیزه می تواند الهام گرفته شده از افراد دیگر (الگوها) و یا یک سری وقایع (عوامل بیرونی) باشد و یا از درون خود فرد نشات گرفته شده باشد (عوامل ذاتی). با این اوصاف، انگیزه یکی از مهم ترین دلایل رشد و پیشرفت هر فردی می تواند تلقی گردد. انگیزه ناشی از تعامل خودآگاه و ناخودآگاه هر فردی می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی تاثیرات مثبت انگیزه بر موفقیت های تحصیلی دانش آموزان در درس ریاضی پرداخته است. این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. انگیزش، موضوع کلیدی در بسیاری از تحقیقات داخلی و خارجی بوده و در این پروپوزال نیز به جدیدترین آنها اشاره شده است. شما دانشجوی عزیز می تواندی با مطالعه این محصول علاوه بر آشنایی با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی استاندارد، موضوع مناسبی را نیز برای اهداف مطالعاتی خود انتخاب کنید.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده است را مشاهده نمایید:

انگیزش تحصیلی


نقد و بررسی‌ها

  1. زینب

    عالی است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi