دانلود ترجمه مقاله تحقق وعده های شناختی IoT: چگونه ساختمانهای شناختی در حال شکل دادن راه هستند؟

عنوان فارسی :

تحقق وعده های شناختی IoT: چگونه ساختمانهای شناختی در حال شکل دادن راه هستند؟

عنوان انگلیسی :

دانلود ترجمه مقاله Materializing the Promises of Cognitive IoT: How Cognitive Buildings are Shaping the Way

کلمات کلیدی :

  IoT شناختی؛ رایانش ابری و مه؛ تجزیه و تحلیل خودکار؛ مدل سازی معنایی؛ یادگیری و استنتاج؛ واقعیت افزوده

درسهای مرتبط : اینترنت اشیاء
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 31
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه تحقیق 3. روند و چالش های مرتبط با ساختمان 4. ویژگی های IoT شناختی 5. معماری IoT شناختی انطباق یافته با ساختمان ها 6. مورد استفاده 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Relatively tiny examples have demonstrated the potential of Cognitive IoT (CIoT) in its full-stack, namely semantic modelling, learning and reasoning over sensors data, and machin learning, to uncover and expose actionable insights via advanced user interfaces. In this paper, we make the case for the feasibility of CIoT in all of its dimensions. We devise a CIoT architecture that integrates thousands of sensors present in our buildings in order to learn the buildings’ behaviour and intuitively assist users in diagnosing and mitigating undesired events. With our architecture, we place emphasis on the scalability and flexibility that reduce the configuration effort. The solution shows the potential of CIoT to create highly scalable, adaptable and interactive IoT systems functioning for buildings and capable of addressing the challenges encountered in the realm of Homes, Smart Cities and Industry 4.0.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده - برای تحقق بخشیدن به مزایای اینترنت اشیاء (IoT)، معماری و زیرساخت های بهبود یافته، و تجزیه و تحلیل های پیشرفته بایستی حجم افزایش یافته، پویایی، ناهمگنی، و توزیع سیستم های IoT و داده ها را مدیریت کنند. بخصوص، معماری ها وتجزیه و تحلیل های موجود برای سیستم های IoT با الزامات سختگیرانه ای برای سروکار داشتن با انواع دستگاه های IoT و حجم بزرگ اطلاعات متعاقب آن مواجه هستند. برای پاسخگویی به این الزامات، معماری IoT نیاز به انطباق با روش های متغیر در سیستم های IoT دارد. اثبات شده که این به طور فزاینده ای چالش برانگیز است. بهره برداری از رایانش شناختی [1] همراه با اینترنت اشیاء – که با عنوان اینترنت اشیاء شناختی (CIoT) نیز شناخته می شود [2] [3]، سیستم های IoT موجود با مجهز کردن آن به توانایی های خودآموزی و خود سازگاری بهبود می بخشد که مقیاس پذیری، و استخراج بینش در سیستم های بزرگ با هزاران دستگاه را تسهیل می کند. این، مکانیزم هایی را برای سیستم های CIoT جهت ایجاد دوران تغییرات بی سابقه به وسیله ی قدرتمند کردن اشیاء با هوش تعبیه شده که منجر به بهبود بهینه سازی فرایندها و در نهایت منافع قابل توجه در همه زمینه های کاربردی از جمله تولید، مراقبت های بهداشتی، ساختمان ها و غیره می شود، فراهم می آورد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تحقق وعده های شناختی IoT: چگونه ساختمانهای شناختی در حال شکل دادن راه هستند؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 19 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.