دانلود پروپوزال بررسی ارتباط بین اجزای آمیزه بازاریابی با نگاهی بر میزان فروش شرکت ها

عنوان فارسی :

بررسی ارتباط بین اجزای آمیزه بازاریابی با نگاهی بر میزان فروش شرکت های دانش بنیان (مطالعه موردی شرکت های فعال در زمینه نانو)

عنوان انگلیسی :

Investigating the Relationship between Marketing Mix Components with a Look at the Sales Rate of Knowledge Based Companies (A Case Study of Nano Companies)

رشته های مرتبط :

  مدیریت بازاریابی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیات تحقیق 6. مدل تحقیق 7. پرسش های تحقیق 8. تعریف واژگان 9. جنبه های نوآورانه 10. روش تحقیق 11. فهرست منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان نگاشته شده و از منابع معتبر داخلی و خارجی در آن استفاده شده است. دانشجو با مطالعه این پروپوزال و درک بیشتر موضوع آمیزه بازاریابی و ارتباط آن با میزان فروش شرکت ها می تواند پروپوزال جدید و مشابهی را در این زمینه نگارش نماید. مفهوم عمده مورد بحث در این پروپوزال در زمینه مفهوم آمیزه بازاریابی یا Marketing Mix می باشد که در ادامه به تشریح آن پرداخته ایم:

آمیزه یا ترکیب بازاریابی، یک مدل پایه ای محسوب می شود و به این شکل تعریف می گردد: “مجموعه ای از ابزارها و چارچوب های بازاریابی که یک شرکت یا سازمان از آنها برای دنبال کردن اهداف بازاریابی خود استفاده می نماید”. بنابراین آمیزه بازاریابی اشاره به چهار سطح کلی دارد که در تصمیم گیری های مرتبط با بازاریابی دخیل هستند یعنی: محصول، قیمت، ترویج و مکان. بازاریابی مفهومی است که از چند صد سال پیش وجود داشته است ولی با این حال، نظریه اساسی بازاریابی در اوایل قرن بیستم مطرح شده است. آمیزه بازاریابی معاصر که چارچوب غالب در تصمیم گیری ها برای مدیریت بازاریابی محسوب می گردد در سال 1960 مطرح گردید. در بازاریابی خدمات، از یک مدل بازاریابی بسط یافته استفاده می شود که شامل محصول، قیمت، ترویج و مکان در کنار فرآیندها، افراد و شواهد فیزیکی می باشد. عملکرد نیز می تواند به عنوان عنصر هشتم دخیل در آمیخته بازاریابی باشد که گاهی اوقات توسط متخصصین و بازاریابان حرفه ای مورد توجه قرار می گیرد. در سال های دهه 1990، مدل دیگری معرفی شد که عمدتا مشتری محور بود که این مدل خود به دو نوع تقسیم می گردد. یک سری از کارشناسان مولفه های نوع اول را به این شرح می دانند: مصرف کننده، هزینه، ارتباطات و راحتی؛ و نوع دوم را با چهار مولفه کالا، هزینه، ارتباطات و کانال مطرح می کنند. با در نظر گرفتن ارزیابی مشتریان از ویژگی های بالقوه محصول و مشخصات کالاهای فروخته شده توسط شرکت های دیگر، مساله انتخاب ویژگی یک محصول برای به حداکثر رسانی تعداد ترجیحات مشتریان، مساله ای قابل حل می باشد. مرتب سازی صحیح این المان ها و اجزا توسط مدیران بازاریابی سازمان، نقش مهمی را در موفقیت فرآیندهای بازاریابی شرکت ایفا می نماید: (1) ایجاد نقاط قوت و اجتناب از نقاط ضعف (2) تقویت رقابت پذیری و تطبیق پذیری شرکت ها (3) نزدیک کردن فعالیت های بازاریابی درون شرکت.

بخشی از این پروپوزال که در قالب ورد (WORD) نگاشته شده و قابل ویرایش می باشد را می توانید در زیر مشاهده نمایید، همچنین فایل مقاله بیس نیز در ادامه قابل مشاهده و دانلود می باشد:

آمیره بازاریابی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال بررسی ارتباط بین اجزای آمیزه بازاریابی با نگاهی بر میزان فروش شرکت ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.